Page 1 of 1
win 64bit a nwn
Posted: 21:48 28. Oct 2010
by černý vlk
vím, že to tu už někdy bylo, ale jak rozjet nwn na 64bit WIN?
Re: win 64bit a nwn
Posted: 23:27 28. Oct 2010
by menderon
Hele ja mam 64 bit a bez problemu, poustis to jako správce?
Prava mys, spustit jako správce....
Kdyz nejde spustit v rezimu.....
Re: win 64bit a nwn
Posted: 02:06 29. Oct 2010
by zachy
Spíš upřesni co přesně ti nefunguje nebo jaké hlášky ti to píše
Re: win 64bit a nwn
Posted: 09:20 08. Nov 2010
by sendys
hlavne mas tam zahackovanou kontabilitu ? taky mi to neslo
