Page 1 of 3

VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 01:45 29. Oct 2010
by Rejty
VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Snad už jste si nemysleli, že se vyhnete podzimní srazu, který se bude konat kde jinde, než v Plzni. Doufám, že bude hojná účast. Prozatím hlasujte o termínu, místo bude upřesněno podle počtu lidí.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 08:39 29. Oct 2010
by Pajule
já bych měla dorazit a'ť to bude jakejkoliv termín,ale vzhledem k tomuž,e si envedu nic jako diář a nepamatuju si kdy co je ... :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 08:50 29. Oct 2010
by Práček
asi jako Pajule....musim se zeptat mlady...ale vidim to tak, že se mě nezbavite :twisted:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 10:09 29. Oct 2010
by Radim
No budem už oba s přítelkyní bydlet co by koněm dohodil a na kameni dojel od Plzně takže nevidím zatím žádný důvod proč se nezjevit.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 13:50 29. Oct 2010
by pepa48
čas si snad udělam, ostatně jako vždycky... :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 14:05 29. Oct 2010
by Glumišek
Ajta krajta, Rejty nás chce donutit opravdu si to nové auto koupit ... pokud se nic nepodělá a seženu nový kočár jedeme.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 17:14 29. Oct 2010
by Krata
lobuju spíš za toho dvacátého, další termín už jsem v práci

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 19:06 29. Oct 2010
by Bahnak
ja lobuju za 27, ten 20týho jsem v Opavě opět u zubaře... :-D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 19:24 29. Oct 2010
by Derken-
Vzhledem ke zdravotnímu stavu dám vědět později..

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 19:37 29. Oct 2010
by Miell
Já a KaTo bohužel nemůžeme.

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 20:07 29. Oct 2010
by Pajule
Krata wrote:lobuju spíš za toho dvacátého, další termín už jsem v práci
kráta kráta musíš dojéct!:D když dorazim i já :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 20:13 29. Oct 2010
by Krata
to už tu několikrát bylo Pajule, těsně před srazem zas budeš muset někam jet / onemocní ti zvíře / někdo zakáže / nepojede bratr tak nebudeš moci ani ty :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 21:02 29. Oct 2010
by Pajule
:wall: né snad ne :D s bratříčkem se domluvik na spaní a bude..ale jako poslední tramvají domů!:D já říkala,že ted už na srazy chodit budu ..ale s haldou knížek za kterejma se skovam :D

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 21:30 29. Oct 2010
by Lord_Berserk
Pajky a sraz ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE 2010

Posted: 22:40 29. Oct 2010
by Pajule
celebrita :D ano ano PŘÍJDE ...