Page 1 of 1

Smrt ve stanu

Posted: 16:00 31. Oct 2010
by libixar
No, přejdu rovnou k věci.. Šel jsem na orky a v pohodě jsem je po jednom zabíjel . V prvním táboře sem vše pobil , a zbyl mi tam jeden ork (zaseknutý) ve stanu. Dál jsem na něj útok a do stanu sem vešel taky. Chvíli jsem s nim bojoval, dal í první kritik , tak to už jsem chtěl ze stanu utíkat, ale nešlo to. Byl sem uvězněn ve stanu s orkem a ten mi za malou chvíli dal opět kritik a už jsem byl na zemi. Půjde s tím něco udělat ..? :(
Thar Helphagon:Normální druid

Re: Smrt ve stanu

Posted: 16:02 31. Oct 2010
by de Aers
Pravděpodobně projít přes Aštarota ? :)