Page 1 of 1
Báze Thalie
Posted: 18:12 16. Aug 2007
by resurrection
Byla by ke stazeni? Chtel bych si navrhnout nemovitost sam

Nejaky WB zkusenosti mam, tak jestli by to bylo mozny... zatim staci ta baze, ta nemovitost prijde na radu asi az za dyl. Dik.
Re: Báze Thalie
Posted: 19:24 16. Aug 2007
by Rejty
S tim jdi za Jaarou.

Posted: 21:18 16. Aug 2007
by Sylmael
Naco by za nim siel? Tu som mu poslal na PM odkaz na WB modul thalie. Jakezto potazmo zlozite riesenie tak jednoduchej otazky.
Posted: 21:35 16. Aug 2007
by Rejty
On ho Jaara uz dal na ftp?
Posted: 21:44 16. Aug 2007
by Sylmael
Hmm.... proste som sa pozrel do sekcie pre zacinajuce WB, a mrkol na jeden topik ktory mi udrel rovno do oci. A tam bol aj odkaz (na moje prekvapenie aj funkcny) a ten som mu poslal. Viete vy o sebe vobec?
Posted: 21:51 16. Aug 2007
by Rejty
Uh, tak to se Jaara nejak cinil, nedavno tam jeste nebyl

Posted: 22:05 16. Aug 2007
by Sylmael
To hej, chlapec sa cinil. Toz i mna uz nepotrebujete takze idem inam vylepsovat server.

Posted: 22:10 16. Aug 2007
by Rejty
A jak si prisel na to, ze te nepotrebujem?
