Page 1 of 1

Báze Thalie

Posted: 18:12 16. Aug 2007
by resurrection
Byla by ke stazeni? Chtel bych si navrhnout nemovitost sam :-) Nejaky WB zkusenosti mam, tak jestli by to bylo mozny... zatim staci ta baze, ta nemovitost prijde na radu asi az za dyl. Dik.

Re: Báze Thalie

Posted: 19:24 16. Aug 2007
by Rejty
S tim jdi za Jaarou. :wink:

Posted: 21:18 16. Aug 2007
by Sylmael
Naco by za nim siel? Tu som mu poslal na PM odkaz na WB modul thalie. Jakezto potazmo zlozite riesenie tak jednoduchej otazky.

Posted: 21:35 16. Aug 2007
by Rejty
On ho Jaara uz dal na ftp?

Posted: 21:44 16. Aug 2007
by Sylmael
Hmm.... proste som sa pozrel do sekcie pre zacinajuce WB, a mrkol na jeden topik ktory mi udrel rovno do oci. A tam bol aj odkaz (na moje prekvapenie aj funkcny) a ten som mu poslal. Viete vy o sebe vobec?

Posted: 21:51 16. Aug 2007
by Rejty
Uh, tak to se Jaara nejak cinil, nedavno tam jeste nebyl :lol:

Posted: 22:05 16. Aug 2007
by Sylmael
To hej, chlapec sa cinil. Toz i mna uz nepotrebujete takze idem inam vylepsovat server. :)

Posted: 22:10 16. Aug 2007
by Rejty
A jak si prisel na to, ze te nepotrebujem? :wink: