Page 1 of 6
Loot
Posted: 12:55 04. Nov 2010
by Rejty
Zajímalo by mě, zda někdo nalezl v lootu (truhly nebo bossové) nějaký magický předmět (myšleno např. amulet +1 do síly, meč +2 vylepšení atd.). Díky za odpovědi.
Re: Loot
Posted: 13:04 04. Nov 2010
by -RoF-
Hmmm na to že ted chodím bossy často. Když si to tak vezmu že dám teoreticky no 3 bossy, tak za poslední dny sem snad dal 60 bossů....a výsledek.
Nenašel sem ani jednu takovou věc

Re: Loot
Posted: 14:10 04. Nov 2010
by kucik
Žeby byla ještě někde chyba?
Re: Loot
Posted: 14:18 04. Nov 2010
by -RoF-
kucik wrote:Žeby byla ještě někde chyba?
Joo to nevím, tak vy máte přehled jak kdo chodí do dungů. A pokud nikdo nic nenašel, tak hehe asi je chyba no
Ono kdoví jak je to u artefaktů. Já dřív skoro nic nenašel a ted občas nějaké najdu. Ikdyž jak naschvál bud takové co vůbec neznám a nebo ty co už mám.
Re: Loot
Posted: 16:15 04. Nov 2010
by Glumišek
Je tomu cca 3-4 měsíce, co přímo z bosse vypadli peníze a část skládacího artefaktu, od te doby nic a nevím o tom že by se v okolí někomu poštěstilo.
Re: Loot
Posted: 16:38 04. Nov 2010
by kucik
Z některých bossů mají padat i hotové předměty.
Re: Loot
Posted: 19:02 04. Nov 2010
by -darkvision-
Jen peníze a trofeje.
A co se týče lootu celkově - nevím zda to je jen náhoda. Ale zdá se mi že padá daleko méně věcí jako obrazy, sošky apod za poslední dobu.
Ale už nelootim tak často, není moc času.
Re: Loot
Posted: 20:01 04. Nov 2010
by Lord_Berserk
... moh by bejt i alkohol v lootu jak tomu bejvalo driv ???

Re: Loot
Posted: 10:42 05. Nov 2010
by kucik
Někam by se asi přidat mohl.
Re: Loot
Posted: 21:56 08. Nov 2010
by Bahnak
hm, ve hře sice nejsem jako hráč, ale že bych si všiml jakéhokoliv jásání nad +1 mečem v truhle bosse...
Asi něco neproběhlo dle plánu no...
Jinak artefakty padaj, a padaj docela dobře když člověk ví kam na ně chodit a zkoušet, ale asi je to nějak divně nastavené, protože ať koukám sebelíp po inventářích postav, tak když už najdu část artefaktu, tak to je obvykle to co má už jeho kámoš v báglu (stejný kousek)
Ale možná holt jen NWN kostka úřaduje no...
Nicméně přibyly v lootu takový věci jako "halda drahokamů", možná tu byla i dřív, ale teď rozhodně padá častěji, protože předím mi nevypadla ani jednou.
(Možná opět jen náhoda)
Nicméně úpravy lootu se viditelně dotkly peněžní stránky, tam kde kdysi vypadla u těžký potvory z pytle slabá stovka jsou dnes tisíc a víc...
A to je dle mě dobře, protože to odpovídá síle potvory že...
Re: Loot
Posted: 18:12 28. Nov 2010
by LDamian
Vypadl nam oboustranny mec +1, +5 proti haveti, + nejaky damage navic proti haveti.
Re: Loot
Posted: 18:35 28. Nov 2010
by venomeq
Odkoupil sem kapucu +1 /5 pohlceni....nema ale ty postihy co ma normalni kapuce a jinak se to tvari jako helma!
Re: Loot
Posted: 19:06 28. Nov 2010
by kucik
venomeq wrote:Odkoupil sem kapucu +1 /5 pohlceni....nema ale ty postihy co ma normalni kapuce a jinak se to tvari jako helma!
Ma to byt kapuce s redukci 5/+1? Kapuce pokud vim nema zadne postihy. Cim se tvari jako helma?
Re: Loot
Posted: 19:34 28. Nov 2010
by venomeq
jj s redukci 5/+1.Jinak co vim obyc kapuce ma postih do vsimavosti a naslouchani takhle ne...navic zvuky pri nasazeni a sundani jsou jako pri helmici ale pri kapuci co mam svou stema postihama je jinej zvuk.
Re: Loot
Posted: 20:43 28. Nov 2010
by Istvan
Kuciku nejspise ma nastaveni "helma" jen vzhled kapuce, stejne jako nove pridane kapuce od rejtyho do obchodu. Postava musi splnovat pozadavky sily a odbornosti na zbroje jako by slo o helmu. Snad se to brzo upravi, uz to je v jinem topicu.