Page 1 of 5
PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 13:16 04. Nov 2010
by Rejty
PODZIMNÍ SRAZ THALIE
Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v
sobotu 27. 11. 2010.
Místo konání:
- Bude upřesněno podle počtu zájemců.
Jedou
:
- Rejty, Berserk, Kucik, Radim, Pepa48, RES, Magratela, Sorrow
Nejedou
:
- Derken-, Krata, Miell, Pajule, Žorž
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 14:08 04. Nov 2010
by Derken-
Neučastním se ze zdravotních důvodů

Mononukleoza je svině.. Užijte si sraz

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 15:04 04. Nov 2010
by Krata
tak bohužel taky nedorazim, jsem v práci
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 15:06 04. Nov 2010
by Rejty
Krata wrote:tak bohužel taky nedorazim, jsem v práci
Škoda... Bohužel jsem musel vzít v potaz výsledek hlasování.
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 15:07 04. Nov 2010
by Krata
já vim, přijedu zas jindy

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 16:37 04. Nov 2010
by KaTo
...unikla mi předchozí diskuze - ale pokud je "to místo" v Plzni, je tu někdo u koho se nechá ubytovat?
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 17:59 04. Nov 2010
by Miell
No.. já nemůžu.. Plzeň je s kněžkou (dvouletá uličnice) a bez hlídání trošku z ruky. Takže si to tam pěkně užijte.. a doufám, že budou fotky

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 18:44 04. Nov 2010
by Pajule
nedoplazí se s kupou věcí má tanečky

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 19:52 04. Nov 2010
by Lord_Berserk
Pajky neprekvapila

...ale ja pokud neumru tak dojdu
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 20:03 04. Nov 2010
by Pajule
Berserku Pajky hlásila že může jen 20 ...máme 27 tanečky..

a stejně chcípnu
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 07:21 05. Nov 2010
by Bahnak
je pak teda někde možnost dělat hají?
((tím se nechci k někomu sáčkovat, ale když už by náhodou někdo chtěl ubytovat Bahňáka na podlaze...))
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 11:20 09. Nov 2010
by pepa48
smz dorazím
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 13:41 09. Nov 2010
by Radim
Čas určitě bude a mám to do Plzně kousek,zatím určitě ano
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 12:04 11. Nov 2010
by Rejty
Nikdo další? Jinak se často ubytovávali v ubytovně Plzeň, ať vám sem hodí odkaz (Krata a spol.).
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Posted: 12:14 11. Nov 2010
by kucik
To je nějakej komorní sraz, ne?