Překupník zboží - podtemno
Posted: 20:36 05. Nov 2010
Všiml jsem si, že je to nějaký ten pátek co dole u překupníka je stále zamčená bedna. Tudíž nefunguje jak by měl.
Plánuje se s tím něco? Bo tedy jestli se o tom vůbec ví
Plánuje se s tím něco? Bo tedy jestli se o tom vůbec ví