Page 1 of 1

Překupník zboží - podtemno

Posted: 20:36 05. Nov 2010
by -darkvision-
Všiml jsem si, že je to nějaký ten pátek co dole u překupníka je stále zamčená bedna. Tudíž nefunguje jak by měl.
Plánuje se s tím něco? Bo tedy jestli se o tom vůbec ví :)

Re: Překupník zboží - podtemno

Posted: 10:26 07. Nov 2010
by kucik
Truhla je obvykle zamcena pri inicializaci. Pak by se mela odemknout.