Page 1 of 1

Dělení nulou

Posted: 20:45 05. Nov 2010
by -darkvision-
Pá 5.11.2010
19:44

Re: Dělení nulou

Posted: 18:28 06. Nov 2010
by Lord_Berserk
OT - helet co ze si to ziskal Jerfel v Olath Deis ??? cotoje

a to ze Jsi na druhy hlubinny to je schopnost drowu urcovat patra ?

Re: Dělení nulou

Posted: 18:34 06. Nov 2010
by zachy
Lord_Berserk wrote:OT - helet co ze si to ziskal Jerfel v Olath Deis ??? cotoje

a to ze Jsi na druhy hlubinny to je schopnost drowu urcovat patra ?
Co vim, tak to na některých místech píše na který hlubinný jsi. Třeba ty točitý schody kdesi... tam dole..

Re: Dělení nulou

Posted: 12:24 07. Nov 2010
by Firefox_
Jeirfel bude nejspíš balíček pro Jeirfela
A to s tím hlubinným. Mě se píše všude na jakým patře jsem jestli i těm nahoře to nevím