Page 1 of 1

Pískovcové skály

Posted: 23:19 08. Nov 2010
by Koninho87
zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.

Re: Pískovcové skály

Posted: 23:33 08. Nov 2010
by de Aers
Koninho87 wrote:zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.
Jestli se z tama nemůžeš dostat, tak si v nastavení stáhni detaily na minimum a zkus to znova.

Re: Pískovcové skály

Posted: 23:49 08. Nov 2010
by -darkvision-
Tak tohle se mi taky jednou stalo. Presne doly a zuch bum. Popros nejake Dm, po pm, aby te hodilo nekam jinam, treba pred vchod do dolu.
A pak se pokus aktualizovat svoji grafiku - jestli si matne vzpominam, u me byla chyba prave tam.