Pískovcové skály
Posted: 23:19 08. Nov 2010
zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.
Jestli se z tama nemůžeš dostat, tak si v nastavení stáhni detaily na minimum a zkus to znova.Koninho87 wrote:zdravim.Byl jsme v piskovcových dolech a v jedné z pater se mě to seklo a padala hra pořád.udělal jsem krok a hra spadla.