Page 1 of 1
Barvíř-zbroj
Posted: 20:51 10. Nov 2010
by Koninho87
Zdravim.Mam problem dneska jsem si změnil zbroj u barvíře ale nevšimnul jsem si že mam malo penez tudiz sem odesel a byl jsem bez zbroje.Bohuzel byla noc tudiz bylo zamceno a ja musel uz odejit.Zkousel jsem u nej vse ale proste zbroj nikde.poradte prosim
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 20:59 10. Nov 2010
by Bahnak
počkat do 23:00 a pak spamovat PJ kanál, dřív z práce nepřijdu.
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 21:01 10. Nov 2010
by Koninho87
Bahnak wrote:počkat do 23:00 a pak spamovat PJ kanál, dřív z práce nepřijdu.
DObře dobře budu tam. =)
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 10:37 11. Nov 2010
by kucik
* Neodcházet bez zaplacení
* Zkusit to až zas otevře.
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 22:45 07. Dec 2010
by Mobill
čaues nebudu zakládat novej topic, a jestli to tu někde je tak jsem to nenašel a předem se omlouvám
dneska jsem si změnil u barvýře zbroj, (zbroj ze startovací lokace - trpasličí destičková) chci si hrát barba takže bez hrudního plátu ale s pořádnou náloží na ramenou a pravé ruce.
problém je ten že zbroj jsou najednou šaty ?? s AC místo 5, tedko 0
díky za radu relog nepomohl a předpokládám že restart serveru taky nepíchne
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 22:54 07. Dec 2010
by Bahnak
už se zde někde taky řešilo, jde o to že když dáš plátovce vzhled nějaký ten vzhled který s plechem nema nic společnyho, upravilo ji to tuším i AC... každopádně chyba, spamuj PJ kanal kolem 22:30... to budu u PC...
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 23:07 07. Dec 2010
by Daanri
Mobill wrote:čaues nebudu zakládat novej topic, a jestli to tu někde je tak jsem to nenašel a předem se omlouvám
dneska jsem si změnil u barvýře zbroj, (zbroj ze startovací lokace - trpasličí destičková) chci si hrát barba takže bez hrudního plátu ale s pořádnou náloží na ramenou a pravé ruce.
problém je ten že zbroj jsou najednou šaty ?? s AC místo 5, tedko 0
díky za radu relog nepomohl a předpokládám že restart serveru taky nepíchne
Nemozne - AC zbroje udava prave hrudni plat, ak zmenis hrudni plat na ziaden tak sa zmeni aj AC na 0.
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 23:20 07. Dec 2010
by zachy
Daanri:
Otázka je, jestli máte ošetřený zadávání vzhledů zbroje jen pomocí dialogu nebo i pomoci běžného mluvení (vzhled lze měnit i napsáním čísla a pak se skočí okamžitě na to číslo vzhledu(přičemž vím, že 0 je vzhled hrudníku bez jakýchkoli šatů => 0AC)
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 23:21 07. Dec 2010
by Bahnak
vubec nerozumim, je možne zmenit barvenim TYP zbroje z hrudniho platu na šaty???
A nejde tahle chba proste odstranit?
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 23:25 07. Dec 2010
by zachy
Bahnak wrote:vubec nerozumim, je možne zmenit barvenim TYP zbroje z hrudniho platu na šaty???
A nejde tahle chba proste odstranit?
Barvením těžko, ale přešíváním by to teoreticky jít mohlo
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 23:29 07. Dec 2010
by Prasokralik
jde to přešíváním, pokud někdo tvrdohlavě narve při změně hrudníku jedničku psaním a nepoužívá listování dialogem
opačným způsobem to už nejde a jediné co pomůže je říct aby npc vrátilo zbroj tak jak byla
nepsal jsem to do bugů protože mám dojem že už se to tu řešilo, jestli ne omlouvám se
ale zas by to mohlo fungovat jako náhražka kraftu pro obratné postavy

Re: Barvíř-zbroj
Posted: 19:56 08. Dec 2010
by Mobill
pokud někdo tvrdohlavě narve jedničku.... tak to vypíše zvolený vzhled není pdoporován.
mohl bych tedy něko poprosit o výměnu toho zmetku? díky
pokud ne moje chyba budu muset škudlit a sežere mě už i liška natož jezevec
Re: Barvíř-zbroj
Posted: 19:57 08. Dec 2010
by Mobill
Bahnak wrote:už se zde někde taky řešilo, jde o to že když dáš plátovce vzhled nějaký ten vzhled který s plechem nema nic společnyho, upravilo ji to tuším i AC... každopádně chyba, spamuj PJ kanal kolem 22:30... to budu u PC...
ok pokud neodumřu vyčerpáním, po dnešních 2 hodinách v práci po tejdu a pů nemoci !