Page 1 of 1
Alwariel a jeho šipař
Posted: 23:51 14. Nov 2010
by sendys
Jak uz jsem na to poukazal šipař v alwarielu neni tedy jeho obchod nemohl byti rozsiren

po upravach prahvozdu tento kram + kozeluh zmizel z thalijskeho povrchu

Re: Alwariel a jeho šipař
Posted: 09:42 15. Nov 2010
by LDamian
Mimochodem to take znamena, ze v Alwu nejdou prodavat trofeje.
Re: Alwariel a jeho šipař
Posted: 10:16 15. Nov 2010
by -RoF-
Jo šak ty obchody se zrušily, díky změně síly předmětů, páč tam se prodávaly top věci no.
To musí holt WB upravit ty 3 obchody, a dát zase přístup do těch lokací.
Jde o zlatníka, kožešníka a šípaře/lukaře v alwu.
Ale třeba zlatnice v Kel a Hazru, co prodávala taky silné šperky, ted nemá v nabídce nic no.
PS: Tohle sou asi chybky co by se spíš měly řešit

Re: Alwariel a jeho šipař
Posted: 13:01 15. Nov 2010
by G14
taky krejci v Murgondu zmizel,tudis nejdou prodat trofeje.......
nejeden hrac bude vdecny,kdyz se na to team podiva

Re: Alwariel a jeho šipař
Posted: 13:21 15. Nov 2010
by sendys
ale prd kvuli zmene sil to byl driv nez se menili sily zbrani a zbroji
Re: Alwariel a jeho šipař
Posted: 18:50 16. Nov 2010
by Derken-
Jen se zpetám. To v Hagolu bude mít jen do kuší? Pro luky a zbytek je lepší munice jak d4 stále nedostupná