Page 1 of 1

Démoni - Snad opět hrozba?

Posted: 23:10 16. Nov 2010
by Czech_Luthor
*Na většině nástěnkách po Karathském království se objevují pergameny s úhledným písmem*

Lide Karathský,
Není tomu ani šestnáct let, co naše království sužovala hrozba démonů.
Před šestnácti lety se stateční muži a ženy Královského vojska,
stejně tak i vojsk spojeneckých, bili o život, bili se za to co milovali,
a stejně tak i kvůli tomu umírali.
Bojovali s démony, kteří se dokázali dostat až do samotného srdce
našeho milovaného města Karathy, kde zabíjeli bez milosti,
bez soucitu a bez výčitek jejich zvráceného svědomí.
A já se ptám, Lide Karathský, proč bychom měli stejným démonům,
či jejich potomkům, dávat tu možnost aby se připravili znovu?
Proč bychom měli dovolit, aby se tu potulovali, vykračovali si po
vesnicích a městech našeho Království a rozsévali tak strach,
a hrůzu nejenom v nás, ale i v našich potomcích?
Neměli by být takoví jako jsou oni trestáni a vyháněni?
Neměli by být takoví jako jsou oni zabíjení a zničeni?
Proč jim dávat možnost, aby se tu znovu usadili?
Proč bychom měli riskovat, že znovu zničí to, co jsme vybudovali?
Proto se znovu ptám, je tohle to co chcete? "Žít" s démony mezi
svými domovy a prokázat tak svojí slabost?
Měli bychom bojovat a ukázat jim, že nechceme aby znovu hlodali
naši mysl a rozsévali strach a zouflaství!


Fallion Meynolds

Re: Démoni - Snad opět hrozba?

Posted: 08:40 17. Nov 2010
by jachyra
*pod podpis Falliona sa pridá ešte jeden, písaný síce úhľadne, ale i tak s ostrými krivkami*

Kora Meynolds

Re: Démoni - Snad opět hrozba?

Posted: 13:21 17. Nov 2010
by zachy
*V Karathě, Doubkově a v Ivory příspěvek přes noc záhadně zmizel*

Re: Démoni - Snad opět hrozba?

Posted: 13:58 17. Nov 2010
by Czech_Luthor
*A stejně tak znovu objevil, zdá se že autorovi nedělá problém výtisky držet pořád v aktualitě*