Page 1 of 2
ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 21:33 17. Nov 2010
by monstera
Sandra pracovala u kovadliny, když mne náhle přepadla potřeba urychleně navštívít WC. Po návratu odlehčen jsem s hrůzou zjistil, že mi někdo manipuloval postavou - přesunul ji na jiné pracoviště a snažil se tam vyrábět, a vybíral předměty z inventáře a po prohlídnutí je zase vracel - přes kanál PJ jsem se dotázal, zda to dělá DM, ale jediný přihlášený DM tvrdil, že to nedělá a že jiný přihlášený není.
Pokud s cizí postavou může manipulovat nějaký hráč, je to hrůza !!!
V příloze screeny.
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 22:26 17. Nov 2010
by -darkvision-
Buď máte doma ducha a nebo špatně nastavené makro

Jako těžko se ti může na účet nabourat někdo, když jsi už ve hře. A nejsem si jist zda jako Dm vůbec můžeš s postavou hýbat apod.
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 22:34 17. Nov 2010
by kucik
Mam silne pochybnosti, ze by DM mohl pouzivat za hracskou postavu craftove nastroje a jsem si jisty, ze ani jiny hrac by nemohl takto ovladat uz prihlasenou postavu.
Neprebehla ti treba kocka po klavesnici? Protoze jiny vysvetleni nemam.
Jeste by bylo zajimave svedectvi ostatnich hracu, co postava vlastne delala.
Jeste me teda napada, jestli nemas na PC VNC server

Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 22:38 17. Nov 2010
by sendys
nabourani do PC ?:)
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 22:56 17. Nov 2010
by monstera
kucik wrote:Mam silne pochybnosti, ze by DM mohl pouzivat za hracskou postavu craftove nastroje a jsem si jisty, ze ani jiny hrac by nemohl takto ovladat uz prihlasenou postavu.
Neprebehla ti treba kocka po klavesnici? Protoze jiny vysvetleni nemam.
Jeste by bylo zajimave svedectvi ostatnich hracu, co postava vlastne delala.
Jeste me teda napada, jestli nemas na PC VNC server

ani nevím, co ten VNC server je...
Je něco mezi Thalií a nebem, co nelze pochopit... kočky nechovám...
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 23:00 17. Nov 2010
by de Aers
Jak tu funguje nebo nefunguje okrádání ?
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 23:23 17. Nov 2010
by zachy
Ukrást můžeš jakýkoli předmět, který právě nenosíš na sobě či nějakou částku peněz. Ovšem tohle byla chyba a skill kradení se pak postupně dočasně snižoval až nakonec, díky nejmenovanému hráči

bylo kradení absolutně zakázáno

Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 09:32 18. Nov 2010
by tao kan
Podle posledniho screenu bych řekl, že máš macro

...nepadaj za to tresty jako vymazy majetku atd?
edit: zrejme jak ti doslo uhli, tak s tim makro nepočitalo a otevřel se ti předtím nakliknutej inventář, ze kterého si macro začalo pokládat věci na na zem, ale nechci nikoho obviňovat žejo

....
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 10:31 18. Nov 2010
by monstera
tao kan wrote:Podle posledniho screenu bych řekl, že máš macro

...nepadaj za to tresty jako vymazy majetku atd?
edit: zrejme jak ti doslo uhli, tak s tim makro nepočitalo a otevřel se ti předtím nakliknutej inventář, ze kterého si macro začalo pokládat věci na na zem, ale nechci nikoho obviňovat žejo

....
Asi jsi četl screeny od posledního k prvnímu - první je ten co je dole, já netavil rudu, ale pracoval na platnéřské kovadlině. Červená šipka ukazuje můj odchod na WC, to další až do návratu k patnéřině není moje činnost a je pro mne nepochopitelná. žádné makro nemám a ani bych ho vyrobit neuměl....
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 11:24 18. Nov 2010
by tao kan
monstera wrote:žádné makro nemám a ani bych ho vyrobit neuměl....
jen to vypadá divně když ti říká pec stále dokola že nemá uhlí. Jinak podle toho co píšeš a podle ostních craftů to je opravdu divný. Zkontroloval jsi, jestli se ti někdo neschoval do skříně nebo pod postel?

... hacknutí PC je celkem pravděpodobný, někdo je línej craftit od začátku, tak si vezme tvoji postavu, udělá si co potřebuje a je to

. Zkus si vzpomenout, komu poslednímu jsi odmítl něco vyrobit...atd.
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 15:11 18. Nov 2010
by monstera
tao kan wrote:monstera wrote:žádné makro nemám a ani bych ho vyrobit neuměl....
jen to vypadá divně když ti říká pec stále dokola že nemá uhlí. Jinak podle toho co píšeš a podle ostních craftů to je opravdu divný. Zkontroloval jsi, jestli se ti někdo neschoval do skříně nebo pod postel?

... hacknutí PC je celkem pravděpodobný, někdo je línej craftit od začátku, tak si vezme tvoji postavu, udělá si co potřebuje a je to

. Zkus si vzpomenout, komu poslednímu jsi odmítl něco vyrobit...atd.
Sláva, už se to vysvětlilo, omlouvám se, že jsem s tím tady otravoval....
Zatím co jsem seděl na onom trůně a prováděl tělu prospěšnou činnost, přišla dcera s tříletým vnukem si vypůjčit něco do kuchyně ( bydlí o patro výš ve stejném domě ), a vnouček se Sandrou zapracoval - ten mrňous je do počítačů úplně střelený a už umí sám najít a hrát některé hry z internetu- a když jsem se vyprázdněn vrátil k PC, již byli zase pryč...
Tak promiňte...
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 16:40 18. Nov 2010
by -RoF-
Cheche tak tohle mě pobavilo, na to snad napíšu nějakou komedii do hry

Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 16:46 18. Nov 2010
by tao kan
Jen se bojím co jim za to Monstera provede

...
Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 18:44 18. Nov 2010
by kucik

Takže ne kočka, ale jiný zviřátko

Re: ZÁHADNÁ MANIPULACE POSTAVOU
Posted: 20:23 18. Nov 2010
by zachy

ještě že jsi byl v dílně a né někde v dungeonu
