Page 1 of 1

Kostky

Posted: 08:31 18. Nov 2010
by -RoF-
Nedávno jak sme hráli kostky, tak všichni hráči měli nastavenou možnost "LOCAL" , ale i tak nám psal DM, že jim to spamuje DM kanál.

Nešlo by to prosím nějak opravit?

Díkas

Re: Kostky

Posted: 14:45 13. Mar 2012
by Nalkanar
Nastavil jsem na kostce "LOCAL - jen hráčům v okolí" a stejně kostka hází i do PJ kanálu. Je to záměr?


A zkoušel někdo položky jako hod na "herectví"? Já to tak for fun zkoušel a píše mi to červeně do systému "no dice roll: skill requires training"