Kostky
Posted: 08:31 18. Nov 2010
Nedávno jak sme hráli kostky, tak všichni hráči měli nastavenou možnost "LOCAL" , ale i tak nám psal DM, že jim to spamuje DM kanál.
Nešlo by to prosím nějak opravit?
Díkas
Nešlo by to prosím nějak opravit?
Díkas