Page 1 of 5

Gsko po úpravě

Posted: 23:29 18. Nov 2010
by -darkvision-
Když doba Gs skončí tak osoba je stále průhledná, tak jako kdyby Gs měla či jako kdyby měla invis. Pokad zaútočím, stále mi zůstane vizualice jak kdybych měl invis na sobě.

Jinak jak se teď chová Gs k II? Pořád stejně? Že pokad postava má skrytí, bugne ji Gs?

Re: Gsko po úpravě

Posted: 07:25 19. Nov 2010
by -RoF-
Ono to GS vcelku srandovně buguje.

Včera dvě přátelské kouzelnice použily GS, pak jim GS padlo.
No a pak se potkaly u Karathy. Já je viděl obě dvě, ale ony navzájem se neviděly, což vyvolalo vcelku srandovní sitauci.

Nakonec obě nakouzlily GS a najednou se viděly a viděly se i po tom co jim GS padlo.

Postava si to holt vysvětlovala že byly napůl v jiné sféře :roll: :D

Ne ted vážně, je to vcelku závažná chybka no, asi to bude mít něco s tímhle ......
kucik wrote:Postava, ktera zakouzli GS se stane etheralni. Nevidi ji tedy NIKDO z materialni sfery, nemuze na ni utocit ani s ni jinak interagovat. AI NPC byla upravena tak, ze by si postavy nemela vsimat. Muze se ovsem stat ze padne prilezitostny utok apod.
Postavy, ktere jsou ethereal sfere se navzajem mohou videt.
Jinak pokud někdo GS nakouzlí, tak ho vidím. Teda pokud má odpor tak ne (ikdyž to sme vlastně nezkoušeli).

Re: Gsko po úpravě

Posted: 09:32 19. Nov 2010
by de Aers
Tak co my sme zkoušeli GS s člověkem s kterym sem byl v partě : Nakouzlil si GS, normálně byl vidět, ikdyž se vzdálil z dohledu a pak se zas vrátil. Když na mě seslal nějaké boost kouzlo GS padlo, ale když boostil jen sebe, tak GS stále drželo. Jinak doba trvání je opravdu doooost krátká.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 10:06 19. Nov 2010
by Mobill
GS Greater Sanctuary (lepší útočiště) jsem vždycky chápal pouze jako kouzlo, prvoplánovitě sloužící k řešení krizové situace, tím myslím sloužící hlavně pro útěk od někud, kde se to už nedá ustát a to je s krátkou dobou působení naprosto dostačující, já jsem spokojen jak to ted je až na ty drobné bugy s viditelností neviditelností atd.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 11:02 19. Nov 2010
by kucik
Ještě se v tom bue třeba asi trochu povrtat. Celkem jsem to čekal.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 21:25 19. Nov 2010
by -RoF-
kucik wrote:Ještě se v tom bue třeba asi trochu povrtat. Celkem jsem to čekal.
Možná bylo lepší to jen zkrátit a dát třeba že po zakouzlení GS jde další zakouzlit až za 10 minut. A že kouzlení v GS ho zruší.

Si přidáváš práci ted :)

Re: Gsko po úpravě

Posted: 21:30 19. Nov 2010
by -darkvision-
Furt jste to chtěli upravovat, tak teď máte to co jste chtěli :biggrin: :biggrin: Me to je celkem putna jak to je ted, ja vzdy vyuzivam kouzla maximalne tak jak jdou. Neni GS? Tak je II.

Jinak jsem to vase GS jeste nezkousel, ale jelikoz me par lidi z povrchu o to poprosilo, tak to vyzkousim a hodim sem pak nejaky report o tom.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 13:29 20. Nov 2010
by kucik
Kdyz jsi to jeste nezkousel, tak proc prosimte pises hlaseni o chybe?

Re: Gsko po úpravě

Posted: 12:55 26. Nov 2010
by -RoF-
Tak jsme to zkoušeli.

Hráč si načaroval GS a zmizel mi. Problém že neviděl ani mě.
Pak mu GS skončilo a já ho neviděl pořád.
Načaroval sem si GS ze svitku a pořád jsem ho neviděl a on mě taky ne.

Je možné že to bugla předtím inviska kterou sme měli načarovanou. Ale prohlédnutí invis sme načarované měli.

Až po čase sme se zase viděli oba.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 21:31 28. Nov 2010
by marii
Prosim neslo by s tim neco udelat? ..porad to blbne,pokud na sebe nakouzlim Gsko..tak mne ten kdo to take umi,po jeho vyprchani proste nevidi ..ani ja jeho..nepomaha vyspani ani meditace ani relog..Dekuji..

Re: Gsko po úpravě

Posted: 23:02 28. Nov 2010
by tao kan
no mě se třeba stalo, že jsem měl GSko, NPC si hodilo prohledni neviditelnost a normalně na mě zautočilo dispellem, možná to bylo pravdive vidění, nejsem si ted jistej.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 09:28 29. Nov 2010
by kucik
Budu se v tom ještě vrtat.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 10:08 29. Nov 2010
by tao kan
nechcete to vratit zpět a jen předělat dobu trvani jak je ted? Myslím, že to by stačilo. Jinak to bude strašně osekaný.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 10:33 29. Nov 2010
by marii
tao kan wrote:nechcete to vratit zpět a jen předělat dobu trvani jak je ted? Myslím, že to by stačilo. Jinak to bude strašně osekaný.
souhlasim s tao kanem...dyt by to v podstate bylo stejne..a ze se neuvidime ve sferach...hmm me to neva teda.

Re: Gsko po úpravě

Posted: 10:35 29. Nov 2010
by kucik
Jenže tam jde spíš o ošetření některých bugů.