Arena
Posted: 18:49 22. Nov 2010
Zdravím , chtěl bych požádat DM o možné vytažení z podsvětí ...
Byl jsem s hráčem : theuregdarwolf a normálně jsme bojovali . Najednou se mi hra sekla a padla. Opět jsem zapl Thalii , a po logu své postavy mi nabíhalo podsvětí ... Byl to bug , tak bych prosil o řešení , .... díky . 