Page 1 of 1

Arena

Posted: 18:49 22. Nov 2010
by XŠevyX
Zdravím , chtěl bych požádat DM o možné vytažení z podsvětí ... :) Byl jsem s hráčem : theuregdarwolf a normálně jsme bojovali . Najednou se mi hra sekla a padla. Opět jsem zapl Thalii , a po logu své postavy mi nabíhalo podsvětí ... Byl to bug , tak bych prosil o řešení , .... díky . :)

Re: Arena

Posted: 20:17 22. Nov 2010
by Bahnak
budu ve hře v 22:30, dřív bohužel nemůžu, případně spamuj PJ kanál...

Re: Arena

Posted: 06:45 23. Nov 2010
by XŠevyX
Bahnak wrote:budu ve hře v 22:30, dřív bohužel nemůžu, případně spamuj PJ kanál...
Problém vyřešen , díky...