Page 1 of 1

Nové kapuce - Opraveno

Posted: 16:21 26. Nov 2010
by LDamian
Jsou brany jako helmice, takze ten kdo nenasadi helmu nenasadi ani kapuci.

(z doslechu)

Re: Nové kapuce

Posted: 16:33 26. Nov 2010
by kucik
Mám to napsaný.

Re: Nové kapuce

Posted: 13:45 29. Nov 2010
by kucik
Opraveno

Re: Nové kapuce

Posted: 20:10 05. Dec 2010
by sendys
kucik wrote:Opraveno
mam dotaz mesiční masak je brana jako helmice i kdzy by se miohla brat jako kapuce ... slo by to udelat?