level bez učitele
Posted: 19:14 29. Nov 2010
Zdar tak dneska jsem měl při pádu exp na lvl-up, po restartu jsem si skusil cvičně nahodit lvl čaroděje, a hele ono to drželo, takže chyba je v tom, že jsem dotal ten lvl čaroděje, zadarmo, bez učitele, v krynu a navíc jako třetí class
jinak díky za okamžité řešení
jinak díky za okamžité řešení