Page 1 of 1

Vadný přechod - alansijské hory - OPRAVENO

Posted: 17:06 01. Dec 2010
by -RoF-
Zdravím milí vážení.

Lokace Alansijské vrchoviny - křižovatka nefunguje přechod směrem na jih do Isilské pevnosti.

Prosím moc o opravu, díky :wink:

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 17:09 01. Dec 2010
by Rejty
Aha, zřejmě to má spojitost s nahráním zálohy kvůli nové munici, mrknu na to.

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 12:25 10. Dec 2010
by -RoF-
Rejty wrote:Aha, zřejmě to má spojitost s nahráním zálohy kvůli nové munici, mrknu na to.
A opravíš to prosím?
Pořád to tam nefunguje.

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 13:31 21. Dec 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

už je to 3 týden a ten přechod pořád nefunguje ani ze strany hor ani ze strany isilské pevnosti.

Prosím o opravu.


Díkas ;)

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 14:32 08. Jan 2011
by -RoF-
:roll: :roll: :roll:

Pořád nic, prosím prosím opravíte to? už je to víc jak měsíc,

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 15:46 08. Jan 2011
by Rejty
Opraveno! :var_49:

Re: Vadný přechod - alansijské hory

Posted: 10:07 11. Jan 2011
by Theogil I
Rejty wrote:Opraveno! :var_49:
Děkujeme. :lol: