Page 1 of 1

Neutralni nemrtvi

Posted: 23:08 02. Dec 2010
by Tashara
Jen se chci zeptat, na NPC monstra jako neutralni nemrtvy? docela me zarazi, ze s imkou na zlo dostanu od kostlivce fear... Tusim, ze je to nejspis kvuli obtiznosti monstra, je pak potreba mnohem silnejsi kouzlo, ale prijde mi to postavene na hlavu. Stejne jako jednorozci v temnem lese... bajne dobre stvoreni, s pohledem smrti, vsema vymozenostma nemrtveho a neutral...

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 23:12 02. Dec 2010
by Rejty

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 23:25 02. Dec 2010
by de Aers
Tashara wrote:Stejne jako jednorozci v temnem lese... bajne dobre stvoreni, s pohledem smrti, vsema vymozenostma nemrtveho a neutral...
Jestli sis nevšiml tak tyhle bájný stvoření, maj kapku jinou image :D

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 23:55 02. Dec 2010
by Tashara
Aha to jsem nejak prehlid s tou imkou na presvedceni. Ale je tady tech veci vic, naopak nekteri mechanici zase nemaji imku na kritik... Tusim golem co hlida klic k mozkomorum.

Ti jednorozci mi proste prijdou divni, je to muj nazor, nikomu ho nevnucuju jen jsem se zeptal.

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 00:19 03. Dec 2010
by Sveneld
me osobne prijde myslenka nemrtvyho jednorozce a druida super, byl sem z toho dungeonu nadsenej

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 07:10 03. Dec 2010
by -RoF-
Tak lepší je věřit kouzlu rozjasnění a nebo vyčištění mysli. :wink: Ta ochrana před přesvědčením, mi někdy přišla jen jako prevence, páč když to mám, tak se NPC nesníží sesílat nějaké svoje křiky a tak.

A nemrtvý jednorožec je fajn, on ten celý les je prokletý nebo co. Hmm by mě zajímalo jestli o tom zmínka někde v reálijích někde v historii, hmm musím mrknout :)

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 08:35 03. Dec 2010
by slencak
[quote="-RoF-"]Tak lepší je věřit kouzlu rozjasnění
Hm, to jsem měl + boost od prskavky a koník mě poslal na sušenky s čajem k rohatýmu. Čemu se tady dá věřit. :lol:

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 09:36 03. Dec 2010
by -RoF-
slencak wrote:
-RoF- wrote:Tak lepší je věřit kouzlu rozjasnění
Hm, to jsem měl + boost od prskavky a koník mě poslal na sušenky s čajem k rohatýmu. Čemu se tady dá věřit. :lol:
Páč oni myslím sesílají pohled smrti a tam asi třeba imka na smrt.

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 09:47 03. Dec 2010
by slencak
Páč oni myslím sesílají pohled smrti a tam asi třeba imka na smrt.[/quote]

Ano hází pohled smrti, při kterém musíš uspět na vůli.

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 10:05 03. Dec 2010
by -RoF-
slencak wrote:Páč oni myslím sesílají pohled smrti a tam asi třeba imka na smrt......

Ano hází pohled smrti, při kterém musíš uspět na vůli.
Aha jo to sou takové mrchy kouzla, kde asi imka na mysl asi nestačí no :)

Re: Neutralni nemrtvi

Posted: 10:51 03. Dec 2010
by Rejty
Ale házíš proti smrti, ne proti mysl ovlivňující. Smrt se nemusí házet jen na výdrž, může se házet i na vůli nebo na reflexy.