Page 1 of 1

Devast

Posted: 18:00 03. Dec 2010
by artaxas
Zdravím, omlouvám se za svou neznalost, ale mohl by mne někdo prosím odkázat na sekci kde je vysvětlen princip zdejšího upraveného devastu, popřípadě napsat jak funguje? díky

Re: Devast

Posted: 18:02 03. Dec 2010
by Rejty
Devast dává +1 k násobiteli kritiky. Tedy pokud má dlouhý meč při kritice zranění x2, tak s devastem má x3.

Re: Devast

Posted: 18:11 03. Dec 2010
by artaxas
Díky, to jest vše.