Page 1 of 2

NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 02:02 07. Dec 2010
by Lord_Berserk
Taaakze ... docela casto sem pres den na mati malym netbuku a napadlo me, ze bych zkusil vytvorit nakou lokaci nebo nejak jinak pomoct. Problem je ale takovej, ze ji to nechci zasrat 10GB hrou, navic nevim jestli by tam vubec na tom sla.

Proto se ptam ... existuje balik samotnyho toolu nebo spis muze mi Kucik nebo nekdo znalej vyrejpnout samotnej NWNTool s potrebnejma souborama, zabalit a hodit to nekam na web ??? :mrgreen:

Kdyz sem este delal v praci na kompu a nudil se, tak sem nasel todle http://www.futurelooks.com/forums/archi ... -2743.html je to ale BETA a plno veci tam neni :idea:

Pokud by to nejak slo ... bylo by to dobry

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 08:59 07. Dec 2010
by Daanri
Taaakze samotna hra ani taka velka nie je - ide o to, ze ak chces robit veci pre Thaliu tak potrebujes Thalijske haky a to:

Cep - 773,1 MB
A kompletni balicek haku a uz len ten ma cosi cez 1 GB

Pritom fakt neviem, ci existuje nieco ako samotna kompletna verzia toolsetu, ktora by fungovala mimo hry. A pokial viem tak tool je rovnako narocny ako hra. :)

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 19:44 07. Dec 2010
by Lord_Berserk
Ja prave zkousel tu BETU tak sem myslel ze by to nejak slo ... treba ji nainstalovat a doplnit to souborama,hakama a CEPem z full verze + haky z Thalie.

No a potrebuju teda i Patch 1.69 a vsechny datadisky k NWN ?
Kdyztak holt zas nainstaluju Platinum Edition :)

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 20:47 07. Dec 2010
by Daanri
Ja osobne si myslim, ze ano. Inac budes mat ten editor ochudeny o hodne veci, ktore je potreba na tvorbu a neviem ako by sa to spravalo.

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 09:23 08. Dec 2010
by kucik
Jo, potřebuješ všechny patche a datadisky.

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 13:06 08. Dec 2010
by Sorrow
Když už to tu Bers načal, tak bych měl taky jednu otázečku.

Jde hrát a tudíž i pracovat v toolsetu z externího disku?
Jde mi o to, že často jezdím na služebky a někdy po večerech
není co dělat ale na služební notas nenainstaluju NWN.
Takže by bylo parádní kdybych si mohl píchnout do stroje disk
a hrát/tvořit z něho...
Dík

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 13:11 08. Dec 2010
by Woxa
Sorrow wrote: ...
Jde hrát a tudíž i pracovat v toolsetu z externího disku?
...
Jak toolset netusim, ale hra (alespon singl) me chodila i po formatu cecka a reinstalaci windowsu, takze soudim, ze prekopirovana, jiz nainstalovana hra ti chodit bude. Akorat se mozna budes muset pohrabat v nekterych *.ini a poladit cesty.

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 13:52 08. Dec 2010
by kucik
Bude. Na umístění nesejde. Ale hra ti zapíše jeden záznam do registru.

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 18:49 08. Dec 2010
by Lord_Berserk
Jojo Hra i Tool pudou i nakopirovany ... mam Platinum a po reinstall XPcek sem ji jen zkopcil ze zalohy a de vpoho ...

Spis mi vrta hlavou ten Tool samotnej, du zkusit BETU a nejak to doplnit :)

EDIT - fungujici link (kdyz by nahodou nekdo chtel zkusit)
http://www.ausgamers.com/files/details/html/2280

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 20:02 08. Dec 2010
by Mobill
nwn je v tomhle jako COD taky je jedno kde ju máš kam ji přetáhneš, prostě si z novýho umístění při prvni spuštění pošteluje reg a jede :)

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 01:07 10. Dec 2010
by Sorrow
Diky, zkusim koupit HD a prubnu to.
Sorrow

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 18:39 03. Jan 2011
by Lord_Berserk
Nebudu zakladat novej topic - otazka zni :twisted:

Thalie vyuziva CEP 2.1
Co se stane kdyz si dam CEP 2.3 ???
Vyuziju jeho novinky nebo mi hra bude zamrzat treba a bude nestabilni. Ma to cenu teda ?

Dalsi prani je ... muzete nekdo dat na WWW nekdo aktualni WB Modul ?? pokud tomu tak este neni

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 18:43 03. Jan 2011
by kucik
1. Nestane se vůbec nic.

2. Modul je tam volně ke stažení.

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 18:49 03. Jan 2011
by Lord_Berserk
kucik wrote:2. Modul je tam volně ke stažení.
Jojo to vim ... takze je to ten nejnovejsi ?
Ja mam nakejn starej, pokud to nevadi tak vpoho :wink:

Re: NWN Toolset (samotný editor)

Posted: 18:50 03. Jan 2011
by kucik
Myslim si, že by měl bejt aktuální, ale záleží pro co ho potřebuješ.