Page 1 of 1

Export a import

Posted: 12:22 07. Dec 2010
by Rejty
Export a import


Pokud chcete vyexportovat lokaci (nebo skript, rozhovor atd.) do souboru mimo modul, tak je postup následovný:

Re: Export a import

Posted: 13:37 07. Dec 2010
by Rejty
1) Kliknete na název lokaci v levém sloupci, kde jsou lokace vypsány a vyberete export.

Re: Export a import

Posted: 13:38 07. Dec 2010
by Rejty
2) Nabídne se vám, kam chcete umístit daný soubor, vyberete místo a zvolíte název exportovaného souboru.

Re: Export a import

Posted: 13:39 07. Dec 2010
by Rejty
3) Stačí dát OK a lokace je vyexportována.

Pokud chcete připojit lokaci (nebo skript, rozhovor atd.) již k existujícímu souboru, postup je stejný, akorát při výběru místa vyberete soubor, ke kterému chcete exportovaný soubor připojit dáte "ANO - připojit k souboru" a složí se v jeden.

Re: Export a import

Posted: 13:44 07. Dec 2010
by Rejty
Při importu vybere v hlavním menu toolsetu soubor - import a dále vybere soubor, který chcete importovat. Pozor, pokud importujete již existující soubor, je důležité jej přepsat ve výběru zdrojů. Lokace mají přípony *are, *gic, *git - je třeba přepsat všechny tyto zdroje, jinak vám lokace nebude fungovat!