Trezor - ztracení itemu
Posted: 16:28 07. Dec 2010
Dobrý den,
píši to sem, aby se to nestalo někomu dalšímu.
Během hry jsem narazil na následující nestandardní stavy sejfu
I. 3 x jsem vlezl do sejfu nekoho jiného
1. první situace je nejprůkaznější - hrač byl v hidu a hrabal se v nem, prisel jsem ja a videl jsem jeho veci misto svejch - vim protoze se známe
2. ve druhé situaci jsem byl sám a vlezl jsem do jineho, po znovuotevrenise objevil můj (nevim jestli nekdo nebyl hid)
3. zde jsem sel tesne za postavou co zavrela sejf, otevřel jsem jeho, opet se to srovnalo na druhe nakopnutí. (nekoukal jsem ti tam Aresi, hned jsem to zabouchl)
pak se mi stalo následující:
Po vytrvalém ukecávání jednoho hráče jsem si pořídl skveli plášt, protože jsem potřeboval doplnit ostatní veci, dal jsem si ho do trezoru, to bylo včera, bal jsem se aby tam byl tak jsem se 2x podival po ulození zda tam je a byl tam. Odesel jsem a nekolikrat jsem trezor pouzil, varim bylinky tak to lítá..... Se stestim jsem mel druhý den vše potřebné a šel jsem si pro plášť, ten však v bance NEBYL.
Přípustné jsou asi tři stavy:
- chyba při uložení - opravdu mne to mrzí, byl to muj nejcennejsi item
- někomu se otevřel muj sejf jako mně v případech výše - v tom případě prosim poctivé nálzece o oznámení i v případě evilů, protze by se nejednalo o rp ale jasnou ooc kradez kvuli bugu ve skriptu
- vyšší moc, zde bez komentáře
V každém případě varování pro nas všechny coo tom nevíme.
NEDAVEJTE SI SVE NEJLEPSI VECI DO TREZORU, JE TO ŠÍLENÝ RISK
píši to sem, aby se to nestalo někomu dalšímu.
Během hry jsem narazil na následující nestandardní stavy sejfu
I. 3 x jsem vlezl do sejfu nekoho jiného
1. první situace je nejprůkaznější - hrač byl v hidu a hrabal se v nem, prisel jsem ja a videl jsem jeho veci misto svejch - vim protoze se známe
2. ve druhé situaci jsem byl sám a vlezl jsem do jineho, po znovuotevrenise objevil můj (nevim jestli nekdo nebyl hid)
3. zde jsem sel tesne za postavou co zavrela sejf, otevřel jsem jeho, opet se to srovnalo na druhe nakopnutí. (nekoukal jsem ti tam Aresi, hned jsem to zabouchl)
pak se mi stalo následující:
Po vytrvalém ukecávání jednoho hráče jsem si pořídl skveli plášt, protože jsem potřeboval doplnit ostatní veci, dal jsem si ho do trezoru, to bylo včera, bal jsem se aby tam byl tak jsem se 2x podival po ulození zda tam je a byl tam. Odesel jsem a nekolikrat jsem trezor pouzil, varim bylinky tak to lítá..... Se stestim jsem mel druhý den vše potřebné a šel jsem si pro plášť, ten však v bance NEBYL.
Přípustné jsou asi tři stavy:
- chyba při uložení - opravdu mne to mrzí, byl to muj nejcennejsi item
- někomu se otevřel muj sejf jako mně v případech výše - v tom případě prosim poctivé nálzece o oznámení i v případě evilů, protze by se nejednalo o rp ale jasnou ooc kradez kvuli bugu ve skriptu
- vyšší moc, zde bez komentáře
V každém případě varování pro nas všechny coo tom nevíme.
NEDAVEJTE SI SVE NEJLEPSI VECI DO TREZORU, JE TO ŠÍLENÝ RISK