Page 1 of 1
Háv energie
Posted: 15:04 14. Dec 2010
by Maya
Zdravíčko, dnes jsem použila poslední náboj z hávu energie (kouzelná střela) a háv zmizel. Myslela jsem, že se to jen vybije a pak tam žádné náboje nebudou, jako třeba u léčivých holí.
Na hávu jsou i jiné bonusy a hlavně nevyšel na málo.

- hav energie.jpg (55.15 KiB) Viewed 4415 times
Omlouvám se, jestli jsem ve špatném topicu

Re: Háv energie
Posted: 15:17 14. Dec 2010
by kucik
Většina předmětů po vybití zmizí.
Re: Háv energie
Posted: 15:20 14. Dec 2010
by Maya
kucik wrote:Většina předmětů po vybití zmizí.
Aha, tak to mě nenapadlo, že když se nerozpadnou třeba ty hole, tak se rozpadne oblečení...
Jen, není to IC trochu nelogicky, aby zmizelo jen tak najednou oblečení? (O 15k, který v tom na 10 lvlu mám, nemluvně

)
Re: Háv energie
Posted: 15:21 14. Dec 2010
by kucik
Je, ale prostě nwn to tak řeší a nevim o jiné možnosti, než si hlídat poslední náboj.
Re: Háv energie
Posted: 15:24 14. Dec 2010
by Maya
kucik wrote:Je, ale prostě nwn to tak řeší a nevim o jiné možnosti, než si hlídat poslední náboj.
Mohla bych případně poprosit o náhradu a například před DM vybouchat všechny naboje až na poslední, nebo mám smolíka?
Re: Háv energie
Posted: 18:56 15. Dec 2010
by Maya
Jen se zlehka a nenápadně připomínám *nenápadně poskakuje*
Re: Háv energie
Posted: 23:38 15. Dec 2010
by kucik
Rekni si DM ve hre.
Re: Háv energie
Posted: 23:41 15. Dec 2010
by Rejty
Lépe řečeno poslat DM postavu s tím pláštěm a on ti ho dá.
Re: Háv energie
Posted: 05:26 20. Dec 2010
by sendys
mam tu podobny problem

kdysi sem si koupil prsten neviditelnosti od lashka (na aukci) taky jsme ho vybil stim ze ho vemu do magovi veze a nabiju a on mi zmizel:)
Re: Háv energie
Posted: 09:37 20. Dec 2010
by Radim
Loni sem lehnul kvůli bugu,zvednete mě?
Asi stejně aktuální dotaz jako ten tvůj Sendysi
Re: Háv energie
Posted: 20:11 20. Dec 2010
by sendys
Radime uz io to zadam celkem dlouho
