Page 1 of 2

Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 21:12 14. Dec 2010
by Tashara
chtel bych se zeptat jestli je to standartni ze zabiju potvoru, ktera mi jeste da dva zasahy, jeden z nich je kritik a po tom co se obevim u dabla, se mi vypise: ziskano xx expu, zabil jsi toho a toho? potvora zabita mele bez nejakych kouzel, muzu poslat screen, nestalo se mi to poprve. Prijde mi to, ze nejak v lagu zapomel, ze je uz mrtvy a ma lezet a ne utocit...

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 21:45 14. Dec 2010
by slencak
Měli jste stejnou hodnotu hodu na iniciativu.
To znamená ,že zaútočíš ty a i když ho sejmeš má ještě nárok na svůj útok, kterým tě může zabít.
imho

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 21:47 14. Dec 2010
by Derken-
Tyhle souseky jsou casty no :) Nemas doufat ze zasadis posledni ranu, ale preventivne se uz lecit drive.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 22:14 14. Dec 2010
by BelamoAmo
Ještě mohl zuřící potvoře "doběhnout" hněv. Jestli tím klesla se životama pod nulu, tak ji postava fakticky vzala s sebou a zkušenosti se přičítají. Je to ale slabá útěcha. :?

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 23:09 14. Dec 2010
by Tashara
jj tezko se lecit prubezne, kdyz ti kritik vezme prez pul HP... a panacek mi dal prave ten kritik a jeste dorazil na zemi..., jen me zajimalo, jestli se to deje jeste nekomu jinemu a jestli je to normalni... ta zurivost by mohla byt vysvetleni.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 08:20 15. Dec 2010
by Molly23
Ta zuřivost je uplně mimo... když se to totiž stane tak zuřím já jako hráč, protože pak nejsou expy.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 09:22 15. Dec 2010
by kucik
Jo, stává se to. Může dát dokonce i víc zásahů. Pokud má v té dané flurry víc útoků, provedou se v podstatě zároveň.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 20:06 15. Dec 2010
by -speck-
BelamoAmo wrote:Ještě mohl zuřící potvoře "doběhnout" hněv. Jestli tím klesla se životama pod nulu, tak ji postava fakticky vzala s sebou a zkušenosti se přičítají. Je to ale slabá útěcha. :?
Pozor tady to tak není, před pár dny jsem byl s kámošem v jedné jeskyni a dostali jsme gnolla na téměř mrtev, než se stihl provést další útok na něj tak mu padlo zuření a on umřel. a my experience za to nedostali, protože neumřel naší vinou ale svoji. pešek

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 23:38 15. Dec 2010
by kucik
Za to xp dostane ten, kdo ho naposled zrani, pokud vim.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 00:29 16. Dec 2010
by Molly23
No... asi není :/ já to teda nezažil že bych dostal.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 01:35 16. Dec 2010
by BelamoAmo
Já takhle expy dostal. Několikrát, grrr. :wall:

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 02:07 16. Dec 2010
by Prasokralik
Právě se mi přesně taková situace stala, kiritk za 114 od bosse kterého v tom samém momentě sundali partaci, ještě za něj rien dostal zkušenosti. A není to lag, bota je zkrátka v tom že dmg se odečítá až po tom co se provede první flurry.

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 09:11 20. Dec 2010
by Molly23
Ověřeno... xp se dostávají.

Jen mi leze krkem, proč mi vždy při těžkém zranění (myšleno když ležím a pomalu umírám), mi sleze prsten regenerace. To jako item přijde o své schopnosti? Nebo mi prostě vždy náhodou upadne z prstu, v případě opasku mi spadnou kalhoty.... :)

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 09:19 20. Dec 2010
by Daanri
Je to tak naschval s tym prstenom...inac by si neumrel. :)

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Posted: 09:29 20. Dec 2010
by Molly23
Daanri wrote:Je to tak naschval s tym prstenom...inac by si neumrel. :)
To je teda pěkně zákeřné... jinou logiku v tom nevidím :D. No asi zalezu do hospody příště no.