Page 1 of 1

Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - OPRAVENO

Posted: 12:44 16. Dec 2010
by White wolf
Nevím jestli je to úmysl nebo jen chyba tak to sem dám. Alchymista nahoře u obchodníků je jediný kdo nevykupuje craftové výrobky.

Re: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe

Posted: 13:57 16. Dec 2010
by kucik
Alchymista nemá vykupovat craftové výrobky.

Re: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - reject

Posted: 16:02 16. Dec 2010
by zachy
Lektvary a ampule se dají prodávat u vetešníků přes stolek.

Re: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - reject

Posted: 16:36 16. Dec 2010
by Jatro
ale pokud se nepletu prodas to jen za cenu katalizatoru takze na tom neni zadnej zisk

Re: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - reject

Posted: 16:55 16. Dec 2010
by Woxa
Zisk na tom neni schvalne, uz sem resil neco podobneho v jinem topicu.

Re: Alchymista výkupčí u obchodníků v Karathe - reject

Posted: 18:36 16. Dec 2010
by zachy
Nevím jak teď, ale předtím se to odvíjelo od uvařeného efektu, takže když uděláš z 70% třeba nti tak ti to ohodnotí podle toho. Když prodáš nějakej čistej a správnej efekt, tak by ti to mělo dát cenu + nějaký maličký procento. Dokonce lze "vydělávat" na tom, že vaříš lektvar + 5% kat. ale bez ingrediencí... což je mimochodem asi chyba.. jednak se to dá prodat s malým ziskem ale taky se na tom expí.