Padlá věc nejde sebrat - VYŘEŠENO
Posted: 10:54 17. Dec 2010
Dobrý den,
stáhnul jsem moc kožek a spadl mi na zem štít, bohužel nejde sebrat, pěkně prosím nějaké GM o sebrání.
Moc se omlouvám a slibuju, že už sbírat nad limit nebudu.
Dekuji Aresovi za vyřešení, jsem lamka no.
stáhnul jsem moc kožek a spadl mi na zem štít, bohužel nejde sebrat, pěkně prosím nějaké GM o sebrání.
Moc se omlouvám a slibuju, že už sbírat nad limit nebudu.
Dekuji Aresovi za vyřešení, jsem lamka no.