Page 1 of 1

Padlá věc nejde sebrat - VYŘEŠENO

Posted: 10:54 17. Dec 2010
by Alvarion
Dobrý den,
stáhnul jsem moc kožek a spadl mi na zem štít, bohužel nejde sebrat, pěkně prosím nějaké GM o sebrání.
Moc se omlouvám a slibuju, že už sbírat nad limit nebudu.

Dekuji Aresovi za vyřešení, jsem lamka no.

Re: Padlá věc nejde sebrat

Posted: 17:57 17. Dec 2010
by Bahnak
Pro ostatní kdo neví jak tohle vyřešit, jde to i jednoduše bez DM - prostě relogněte.
Stává se to občas že si to nepohlídáš nebo se ti věci naskládaj do batohu jinak než bys chtěl, relog by ti měl dovolit opět štít (či zbraň, krumpáč, cokoliv) sebrat.