Page 1 of 1

Oživlá Bažina - Nemoc

Posted: 05:35 19. Dec 2010
by Prasokralik
Ahoj. V bažině jsem od NPC Oživlá Bažina cyhtil nemoc. Když skončila inkubační doba a já si házel na odolání následků, nepřehodil jsem, vypsalo se mi že abiltiy damage je aplikováno ale vůbec nic se nestalo. Prostě ta nemoc nic nedělá.