Oživlá Bažina - Nemoc
Posted: 05:35 19. Dec 2010
Ahoj. V bažině jsem od NPC Oživlá Bažina cyhtil nemoc. Když skončila inkubační doba a já si házel na odolání následků, nepřehodil jsem, vypsalo se mi že abiltiy damage je aplikováno ale vůbec nic se nestalo. Prostě ta nemoc nic nedělá.