Page 1 of 1
Olath Deis - Pokoje - reject
Posted: 14:34 20. Dec 2010
by Lord_Berserk
Hospodskej vyda klic vod pokoje ... po vyspani a odchodu z pokojovy mistnosti uz ale klic nezmizi a mam ho furt v invu.
Nevim jak to funguje teda presne ... vim ze jen nezmizel - do pokoje sem se znova nevracel takze esi se tam da znova spat netusim.
Re: Olath Deis - Pokoje - reject
Posted: 14:36 20. Dec 2010
by kucik
Nájem pokoje je na určitou dobu. Klíč ti zmizí až když skončí pronájem.
Re: Olath Deis - Pokoje
Posted: 14:38 20. Dec 2010
by Bahnak
Už jsem na to taky koukal.
Pronajmeš pokoj - dostaneš klíček.
Vyspíš se - klíček zustavá.
Jdeš třeba creepit, vrátíš se unavenej za tři hodiny realu a mužeš se opět zdarma vyhajat - maš přece klíček.
Pravidelný či nepravidelný restart klíček odstraní při loudování.
Mě to přijde zajímavý, good job Kuciku.
Re: Olath Deis - Pokoje - reject
Posted: 14:58 20. Dec 2010
by Theogil I
Pronájem pokoje je na 1 ingame den, pak zmizí. Je to super.
Re: Olath Deis - Pokoje - reject
Posted: 16:50 20. Dec 2010
by Lord_Berserk
Ahaa tak takhle to je ... a tadle novinka uz je ve vsech mestech ?

Re: Olath Deis - Pokoje - reject
Posted: 19:36 20. Dec 2010
by Prasokralik
Takhle to je co já pamatuju, vždycky mi klíč zůstal na celý den. Ale pravda já hraju na povrchu.