Page 1 of 1
Karatha - Stoky pod východní branou, skřetvědi - ŘEŠÍ SE
Posted: 05:36 21. Dec 2010
by Prasokralik
Nejsem si jistý jestli to píšu do správného tématu. V této lokaci je místnost, ve které se objeví popis o skřetvědech co si tam udělali doupě. skřetvědy jsem tam nikdy nepotkal, jen truhly ve kterých je vždy pár stovek zlaťáčků co se hodí. Myslím že tam zkrátka bhycí spawn příšer které ten poklad hlídají.
Jak vlastně vypadá skřetvěd?
Re: Karatha - Stoky pod východní branou, skřetvědi
Posted: 12:50 21. Dec 2010
by Woxa
podle popisky je skretved velkej skret s medvedim cumakem

Nejcasteji maji kusi, stit a palcat a nebo obourucni sekerku a pak maji i naky samany, toho ti sem hodim treba priste - kdyz budes hodnej

Re: Karatha - Stoky pod východní branou, skřetvědi
Posted: 12:58 21. Dec 2010
by Maya
Prasokralik wrote:Nejsem si jistý jestli to píšu do správného tématu. V této lokaci je místnost, ve které se objeví popis o skřetvědech co si tam udělali doupě. skřetvědy jsem tam nikdy nepotkal, jen truhly ve kterých je vždy pár stovek zlaťáčků co se hodí. Myslím že tam zkrátka bhycí spawn příšer které ten poklad hlídají.
Jak vlastně vypadá skřetvěd?
Skřetvědi jsou svalnatí, chlupatí humanoidé, kteří měří víc než dva metry. Mají silnou kůži, pokrytou hrubou srstí. I když se zjevem zdánlivě podobají lidem, v žilách jim koluje krev daleko dravějších masožravců - jsou příbuzní spíše orkům či skřetům a jejich hlava se tvarem blíží hlavě medvědí. Oči jim obvykle divoce planou, mají klínovité uši a tlamu plnou ostrých tesáků.
Boj se a radši tam nechod

Re: Karatha - Stoky pod východní branou, skřetvědi
Posted: 17:41 17. Jan 2011
by Rejty
Někdo z DM tam pls zapněte spawn.