Page 1 of 1
Očarovávání
Posted: 14:38 23. Dec 2010
by Silfein
Zdravím,
Mám dotaz ohledně očarování... Vím, že pokud dám např. kyselinu na malou zbraň dá mi to méně, než na obouručce.
Je to tak i s TO určitých očarování? (Zabij skupinu ras, atd...)
Re: Očarovávání
Posted: 14:40 23. Dec 2010
by loadr
zkus a uvidíš, jednoduché
Re: Očarovávání
Posted: 14:42 23. Dec 2010
by Silfein
rozhodně bych nerad platil neuvěřitelnou sumu jen proto, abych zjistil že "aha ono to je nepoužitelné"
Re: Očarovávání
Posted: 14:45 23. Dec 2010
by -RoF-
Ano je tam omezení i na to "TO"

prostě dle % co se do zbraně vleze.
Ale beztak většina těch TO je tak nízkých, že se to moc nevyplatí.
Re: Očarovávání
Posted: 14:46 23. Dec 2010
by loadr
když do malé zbraně nacpeš XX% (protože se tam už víc nevleze) tak to dá menší element, než když XXX% nacpeš do větší
edit: z toho se da odvodit i TO
Re: Očarovávání
Posted: 14:47 23. Dec 2010
by Silfein
To je mi naprosto jasné, já se ptal jestli je to tak i s TO očarování.
Děkuju RoFovi za odpověď.
Re: Očarovávání
Posted: 20:48 26. Dec 2010
by Bahnak
Zdravím
Zastávám ten samý názor co Loader, tedy: "zkus a uvidíš"
Opravdu nevidím důvod proč na foru řešit co udělá v craftu to a to s tím a tím.
Jeden hráč to poctivě zkouší a utrácí sumy peněz a druhý se má něco dozvědět "zdarma" na foru?
Přijde mi to jako OOC získávání informací, když už tak tyto dotazy si prosím vyměňujte IC ve hře, ale netahejte mi prosím návody na craft na forum.
Děkuji za pochopení