Page 1 of 1

Vytvorenie tajneho objektu

Posted: 21:17 23. Dec 2010
by Daanri
Malo by to fungovat nasledovne:

A - V palete najdi zalozku "Spouště" a vyber podzalozku "Prepinač tajného objektu." V tejto podzálože su rozne predefinovene triggeri, ktore sa daju použiť ako akykolvek iny trigger.

1 - Zvol si trigger a nakresli ho do miesta kde chces aby PC malo možnosť najst tajny objekt.

2 - Klikni pravym tlacitkom na mysi na novo nakresleny trigger a vyber si vlasnosti, daj triggeru unikatny tag.

3 - Vo "Vlasnosti" v zalozke "Rozsirene moznosti" mozes specifikovat DC na objavenie tajneho objektu.

4 - Teraz vytvor novy "Waypoint" a umiestni ho tam kde chces aby sa tajny objekt zjavil.

5 - Klikni pravym tlacitkom na mysi na "Waypoint" a vyber moznost "Vlasnosti". Premenuj Tag waypointu na "LOC_tagtriggeru".

6 - Ak sa jedna o nejaky tajny prechod napr. dvere, tak vytvor druhy "Waypoint" v mieste a lokacii kde chces aby tajny objekt smeroval. Nastav tag tohto waypointu na "DST_triggertag".

7 - Hotovo. Otvor modul a otestuj.


Pozn. Ak chces aby tajny objekt po nakej dobe (myslim ze v scripte je nastavenych 20s) znova zmizol pouzi trigger s nazvom XXXXX - puvodni.

Re: Vytvorenie tajneho objektu

Posted: 15:42 14. Aug 2011
by -RoF-
Daanri wrote:
3 - Vo "Vlasnosti" v zalozke "Rozsirene moznosti" mozes specifikovat DC na objavenie tajneho objektu.
Sem to zkoušel, vše funguje, ale to DC jsem nenašel. Je tam jen to rozšířené a tam leda ten tag klíče. A nebo hledám špatně?

Vic screen. :wink:

Re: Vytvorenie tajneho objektu

Posted: 19:38 21. Sep 2011
by Shaman88
Já si myslím že je to ta položka TAG Klíče - že je to chybka češtiny.

Re: Vytvorenie tajneho objektu

Posted: 09:30 22. Sep 2011
by -RoF-
Shaman88 wrote:Já si myslím že je to ta položka TAG Klíče - že je to chybka češtiny.
Dobrá, otestuju to, díkas ;)