Page 1 of 1
Podtemno - Platner + Zlatnik - VYŘEŠENO
Posted: 23:11 23. Dec 2010
by Lord_Berserk
Platner - Hagol - kdyz dam v dialogovym okne, ze se chci podivat na zbozi ... rozevre se nabidka, ale hned po vterine zhasne a nic se nedeje
Zlatnik - Cheel - nema nic na prodej
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 18:33 25. Dec 2010
by DenGrasse
Platnéř myslim má věci na prodej v truhle. Zlatník nevim, zkus se po nějaký bedně mrknout...
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 00:30 26. Dec 2010
by Woxa
Jo, platner tam ma fakt akorat bednu.
Zlatnik tam nema nikde nic.
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 10:59 26. Dec 2010
by Práček
Berserk objevuje podtemno
sry za spam
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 12:16 26. Dec 2010
by Radim
Bersi snaž se,ale pro tebe tam nemá cenu lézt,leda že bys je chtěl rozmlátit

.
Zlatník dřív prodával epický prsteny atd.,jestli pamatuju a pak to zmizlo všechno.
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 13:21 26. Dec 2010
by -RoF-
To bude stejný případ jak se zlatníkem v Alwarielu a Kel a Hazru. Tam byly taky nej šperky, ale díky změně předmětů se ty obchody zrušily a nebo neměli v nabídce to zboží.
Takže tak
Základní šperky se myslím určitě dají dole sehnat (myšleno +2 prsteny a +3 amulety) a zbytek holt crafter
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 20:04 28. Dec 2010
by Bahnak
Odzkoušeno, prokecnutí hagolského platnéře mi rozhovor zahájilo a otevřel se obchod, bohužel nemá nic k prodeji - vše je tedy jen v bedně.
Zlatník v cheelu nemá zboží, šperky lze všechny včetně silnějších kousků koupit jinde - zbytek craft. Zlatník z cheelu se hlavně používá k prodeji nalezených šutrů.
Toť z mých zkoušek kvůli dotazu asi vše.
((a to si to s tebou Bersi ještě vyřídím, protože jsem šel zkoušet tyhle kraviny a pak jsem si chtěl nostalgicky zavzpomínat na creep a jistý miniboss meho epička usmažil blesky na neepička - dávám to za vinu tobě a žádám flašku limonády jako omluvu

))
Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 00:00 29. Dec 2010
by Lord_Berserk

Dobre ... na sraz ti umixuju mou specijalitu
PS - Kdyz bys raci nedelal kraviny jako creep a sel to dolu rozproudit paaac tam uplne chcip pes

... tak do mesice tam chci videt naval Duergaru, Cernejch Skretu a dalsi haveti

Re: Podtemno - Platner + Zlatnik
Posted: 18:24 17. Jan 2011
by Rejty
Obchody, ve kterých v nabídce nic není, byly zrušeny. Stále se v nich dají prodávat věci.