Page 1 of 1

Nefunkční ohniště - OPRAVENO

Posted: 11:58 25. Dec 2010
by gargamel
Dorenský hvozd-Západní les-most nad roklí

Re: Nefunkční ohniště

Posted: 18:00 25. Dec 2010
by wsweetjane
Polovina ohnišť jde zapálit kouzlem....druhá polovina zapálit magií nejde - viz Krynské hory....;-)

Re: Nefunkční ohniště

Posted: 12:07 26. Dec 2010
by kucik
wsweetjane wrote:Polovina ohnišť jde zapálit kouzlem....druhá polovina zapálit magií nejde - viz Krynské hory....;-)
To je sice hezke, ale podle ceho mam hadat, ktera mam opravovat a ktera funguji?

Re: Nefunkční ohniště

Posted: 17:54 17. Jan 2011
by Rejty
Opraveno!