Page 1 of 2
Hvězdice/šuriken
Posted: 02:20 26. Dec 2010
by calvix
Podle toho co je napsáno na webu tak by hvězdice měly mít krit rozsah 18-20, ale když koupim od šípaře sadu a rozbalim tak mají jen 19-20.
( viz
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm - úprava zranění)
Pokud teda platí že shuriken=hvezdice
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 12:01 26. Dec 2010
by kucik
Podle konfiguraku ma 19-20 x2, takze chyba je asi v popisu na webu?
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 16:09 26. Dec 2010
by calvix
Hmm škoda sem si říkal že by se aj daly použít :p. nvm.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 17:34 26. Dec 2010
by kucik
To je otazka na Rejtyho. Ja si nepamatuju, jak to ma byt spravne.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 17:29 02. Jan 2011
by calvix
tak podobny problem je u šipek .. na webu je zase napsany Šipky - 1k6 19-20/x2 a rozbaleny šipky maj 1d4 19-20/x2
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 17:46 02. Jan 2011
by Bahnak
Hm, o tomhle jsme se bavili docela davno že by bylo fajn kdyby to nekdo upravil na real.... tedy rozsah 18-20/x2
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 17:56 02. Jan 2011
by Rejty
Ano, má to být 18-20/ *2.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 20:32 02. Jan 2011
by kucik
Rejty wrote:Ano, má to být 18-20/ *2.
Ta savle, nebo hvezdice?
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 21:06 02. Jan 2011
by Bahnak
Obouruční falchion, má v popisku zbraně to co jsem printnul a má tam mít násobitel x2
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 19:38 03. Jan 2011
by Theogil I
Bahnak wrote:Obouruční falchion, má v popisku zbraně to co jsem printnul a má tam mít násobitel x2
Pak tomu ale chybí bonusový dmg ne?
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 20:25 03. Jan 2011
by calvix
Jak je to teda s tou hvězdicí popřípadě šipkama ?

Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 21:21 03. Jan 2011
by Bahnak
Theogil I wrote:Bahnak wrote:Obouruční falchion, má v popisku zbraně to co jsem printnul a má tam mít násobitel x2
Pak tomu ale chybí bonusový dmg ne?
Už tak je to velice silná zbraň, rozsah 18-20 lze s keenem a WM dostat na 10-20, kritik se pak s featy vyšplhá na x4
Bonusový DMG? Je to obouručka takže se započítává 1,5 násobek síly a v základu má 2k6, to není rozhodně málo.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 22:15 03. Jan 2011
by Istvan
Bahnak wrote:Theogil I wrote:Bahnak wrote:Obouruční falchion, má v popisku zbraně to co jsem printnul a má tam mít násobitel x2
Pak tomu ale chybí bonusový dmg ne?
Už tak je to velice silná zbraň, rozsah 18-20 lze s keenem a WM dostat na 10-20, kritik se pak s featy vyšplhá na x4
Bonusový DMG? Je to obouručka takže se započítává 1,5 násobek síly a v základu má 2k6, to není rozhodně málo.
Tak tak, pak by uplne postradal smysl velky mec, ktery je ve stejne kategorii zbrani "smrtici"
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 22:20 03. Jan 2011
by Bahnak
Istvan wrote:Tak tak, pak by uplne postradal smysl velky mec, ktery je ve stejne kategorii zbrani "smrtici"
Velký meč má DMG 3k6, tedy o 1k6 větší, takže smysl rozhodně má.
Re: Hvězdice/šuriken
Posted: 23:10 03. Jan 2011
by Istvan
Bahnak wrote:Istvan wrote:Tak tak, pak by uplne postradal smysl velky mec, ktery je ve stejne kategorii zbrani "smrtici"
Velký meč má DMG 3k6, tedy o 1k6 větší, takže smysl rozhodně má.
Ja tebe pochopil, ale ty asi me ne.
Ja s tebou souhlasim, jen jsem reagoval jak nekdo pise "Pak tomu ale chybí bonusový dmg ne?"
Tak kdyby tomu ten dmg chybel pak by postradal veliky mec smysl... pro vysvetleni 2d6 vs 3d6.
2d6 falchion
3d6 veliky mec
a dodatecnej dmg mysleno pridat 1d6 (+2d6)
Vim, ze to pisu jak pro blbce, ale chci aby to bylo pochopeno)
