Page 1 of 1

Kouzla

Posted: 20:30 20. Aug 2007
by 566344
Greater sanctuary zakouzlene na stale jeset platny efekt neviditelnosti nefunguje.

Re: Kouzla

Posted: 21:20 20. Aug 2007
by Rejty
To greater sanctuary je bugnuty, kdyz se vzdalis z dohledu a opet se vratis a nebo kdyz uz v tom prijdes pred monstra, tak te vidi. Funguje to jen tehdy, kdyz to kouzlis pred zraky nejaky potvory.

Re: Kouzla

Posted: 23:43 20. Aug 2007
by 566344
Rejty wrote:To greater sanctuary je bugnuty, kdyz se vzdalis z dohledu a opet se vratis a nebo kdyz uz v tom prijdes pred monstra, tak te vidi. Funguje to jen tehdy, kdyz to kouzlis pred zraky nejaky potvory.
JInak receno je na dve veci. Dobra, tekze v robach arcimagu nadale bude setrvavat kouzlo de facto i de iure nefunkcni?

Posted: 23:47 20. Aug 2007
by Daanri
Nie nefunkcne ale bugnute...ked ho zakuzlis pred zrakom potvory tak funguje a velakrat v spravnom momente zakuzlene dokaze zachranit zivot postavy. Len treba vediet ako a kedy ho vyuzit.

Posted: 00:04 21. Aug 2007
by 566344
Daanri wrote:Nie nefunkcne ale bugnute...ked ho zakuzlis pred zrakom potvory tak funguje a velakrat v spravnom momente zakuzlene dokaze zachranit zivot postavy. Len treba vediet ako a kedy ho vyuzit.
...

Jiste, staci aby mezi tebou a tou priserou byl sloup... Ona obehne sloup - a s radosti se do tebe pusti. Dnes jsem to zazil. Takze to abych zacal lobbovat za ty "uhledne, jako placka rovne dungeony, kde jsi kaze prisere porad a stale na ocich..." Pak bude teprve tohle kouzlo bugel a ne nefunkcni.

Porad tvrdis, ze je tohle kouzlo funkcni?

Krom toho zpet k te neviditelnosti: pokud jste samotny script GS nemenili, tak se proste nesnasi a nejde spravne nahodit kdyz je an postave efekt vylepsene neviditelnsti. Detaily jdou vycist na nwn vaultu.

Posted: 01:04 21. Aug 2007
by photter
já teda sem v GS z tý róby šel pro mrtvolku, nahodil sem to v lokaci vedle, došel, mrtvolku sebral a zase odešel aniž by po mě cokoli šlo, tak to s tim bugnutím asi bude kapku jinak

Posted: 22:06 21. Aug 2007
by Kiri
GS, znamena lepsi utociste?

Posted: 22:27 21. Aug 2007
by Sylmael
kiri : jop GS = lepsi utociste

To All : vsimol si niekto z vas ci to kuzlo GS buguje aj v singleplayeri?

Posted: 22:37 21. Aug 2007
by Rejty
Ja to kouzlo nezazil jinak jak bugnuty, jak s singlu, tak na jinejch serverech.

Posted: 23:26 21. Aug 2007
by Kiri
no ja nevim, ale jestli sem ho dobre pochopil tak by melo pridavat body ke skryvani, ne? takze pouze vylepsi neviditelnost...pouzival sem to u vylepsene neviditelnosti stim, ze dkyz zautocim, nepritel mel mit horsi sanci mi trefit, nebo vubec najit, ale nevim, je to pouze moje domnenka