Page 1 of 1

Trener Isilske pevnosti

Posted: 13:27 28. Dec 2010
by Magratela
ahoj mam dotaz ohledne docasne zrusenych prechodu.
Jak se ma hrac dostat ted do Isilske pevnosti na prestup za mistrem kdyz je cesta do pevnosti uzavrena?
Pokousela jsem oslovit DM vehre ale zatim neuspesne tak radeji pisi svuj dotaz a predem diky za radu ci nejake vysvetleni jak si ma hrac pocit v teto situaci. :(

Re: Trener Isilske pevnosti

Posted: 13:36 28. Dec 2010
by Grunk-k
Isil ma dve brany co vim. Jedna je stale funkcni

Re: Trener Isilske pevnosti

Posted: 13:37 28. Dec 2010
by sendys
a neb zeptej se pruvodce a on ti ukaze cestu :)

Re: Trener Isilske pevnosti

Posted: 15:02 28. Dec 2010
by Radim
Když přes tohle všechno tvoje snažení skončí nezdarem písni někomu z nás PM pořešíme to.