Page 1 of 2
Obchod -Morusův stánek
Posted: 14:28 28. Dec 2010
by -RoF-
Zrušeno
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 16:19 27. Jan 2011
by Lord_Berserk
*pod nabidkou je pripichnutej malej pergamen*
ada bych si koupila "kratky luk". Platim vzdy rumem nebo zlatem hned na ruku.
Zkusim si ten vas stanek uz nejak najit . . .
Kozata zrzava elfka.
*podepsana Serafina*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 13:07 06. Aug 2011
by Pajule
Zdravím,
ráda bych si rezervovala ten velkej štít a opasek obratnosti a nebojácnosti.
Díky s přáním všeho dobrého Estel.
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 11:52 07. Aug 2011
by GeForce
Tož, ja by som od vas vzal pavezu čo je dobrá pre každého bojovníka.
Dakujem, Kvas. Oing!
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 15:54 17. Aug 2011
by -RoF-
x
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 09:27 18. Aug 2011
by pepa48
Zdar dračice, ten prsten bych bral. Haž tě potkám, domluvíme se. *podepsán trpaslík Agmoradin*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 18:10 20. Sep 2011
by -RoF-
x
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 19:58 20. Sep 2011
by Prasokralik
Pavézu koupím. Rien.
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 16:40 05. Oct 2011
by -RoF-
x
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 16:46 05. Oct 2011
by J.F.Payne
Plášť koupím.
Johannes Aldering.
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:15 29. Oct 2011
by -RoF-
x
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 20:52 29. Oct 2011
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
pro začínající dobrodruhy je zde nabídka platnéřských výrobků za velmi atraktivní ceny.
Jedná se hlavně o zbroje s jedou až dvěma runama, helmy s dvěma runama a boty také s dvěma runama
Kdo má zájem, at se ozve.
občanka města Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 15:33 12. Feb 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,
Do nabídky přidáno plno hezkých nových věcí.
Také jsem udělala plno slev.
Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.
občanka města Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 16:14 12. Feb 2012
by Molly23
Čolem vzácná paní,
rád bych koupil onen prsten co mě bude hojit ranky a také tu zbroj pro začínající bojovníky. Celkem tedy asi 14 kopek zda to dobře počítám. Peníze mám!
Ostrožský kozák, Bohdan Olewczenko.
//z novinek prsten regenerace a tu plnoplátovku 1
Re: Obchod -Morusův stánek
Posted: 18:29 12. Feb 2012
by Braenn
Prosím rezervovat Boty obrany pro Ryua. Pokud mu budou.