Page 1 of 2

Obchod -Morusův stánek

Posted: 14:28 28. Dec 2010
by -RoF-
Zrušeno

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 16:19 27. Jan 2011
by Lord_Berserk
*pod nabidkou je pripichnutej malej pergamen*

Imageada bych si koupila "kratky luk". Platim vzdy rumem nebo zlatem hned na ruku.
Zkusim si ten vas stanek uz nejak najit . . .
Kozata zrzava elfka.


*podepsana Serafina*

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 13:07 06. Aug 2011
by Pajule
Zdravím,
ráda bych si rezervovala ten velkej štít a opasek obratnosti a nebojácnosti.

Díky s přáním všeho dobrého Estel.

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 11:52 07. Aug 2011
by GeForce
Tož, ja by som od vas vzal pavezu čo je dobrá pre každého bojovníka.
Dakujem, Kvas. Oing!

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 15:54 17. Aug 2011
by -RoF-
x

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 09:27 18. Aug 2011
by pepa48
Zdar dračice, ten prsten bych bral. Haž tě potkám, domluvíme se. *podepsán trpaslík Agmoradin*

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 18:10 20. Sep 2011
by -RoF-
x

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 19:58 20. Sep 2011
by Prasokralik
Pavézu koupím. Rien.

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 16:40 05. Oct 2011
by -RoF-
x

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 16:46 05. Oct 2011
by J.F.Payne
Plášť koupím.

Johannes Aldering.

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 20:15 29. Oct 2011
by -RoF-
x

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 20:52 29. Oct 2011
by -RoF-
Zdravím milí vážení,

pro začínající dobrodruhy je zde nabídka platnéřských výrobků za velmi atraktivní ceny.
Jedná se hlavně o zbroje s jedou až dvěma runama, helmy s dvěma runama a boty také s dvěma runama


Kdo má zájem, at se ozve.

občanka města Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček*
*po tím je otisk plných rudých rtů*

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 15:33 12. Feb 2012
by -RoF-
Zdravím milí vážení,


Do nabídky přidáno plno hezkých nových věcí.
Také jsem udělala plno slev.



Kdo má zájem, ať mě kontaktuje.

občanka města Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček držící mrkev*
*po tím je otisk plných rudých rtů*

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 16:14 12. Feb 2012
by Molly23
Čolem vzácná paní,

rád bych koupil onen prsten co mě bude hojit ranky a také tu zbroj pro začínající bojovníky. Celkem tedy asi 14 kopek zda to dobře počítám. Peníze mám!

Ostrožský kozák, Bohdan Olewczenko.

//z novinek prsten regenerace a tu plnoplátovku 1

Re: Obchod -Morusův stánek

Posted: 18:29 12. Feb 2012
by Braenn
Prosím rezervovat Boty obrany pro Ryua. Pokud mu budou.