Page 1 of 1

Svícen - nelze použít

Posted: 23:12 28. Dec 2010
by Woxa
Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.

Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky

Re: Svícen - nelze použít

Posted: 20:17 30. Dec 2010
by Garett
Woxa wrote:Koupili jsme u vetešníka čtyřramenný svícen (ten menší), ale potíž je v tom, že mu uplně chybí možnost použití (tzn. zapálení a položení na zem) a pokud ho klasicky položím, tak leží na boku a je zhasnutý. Přitom vzhledově je to taková ctyřnožka, která se na pouhé nošení v ruce fakt zrovna nehodí.

Jiný svícen, například lebka ze svící (svíčka černá) tuhle možnost má a vypadá to i docela hezky. Šlo by s tím něco dělat? Díky
konkretne tenhle velkej svicen ma muj Vug a musim rict, ze do ruky je akorat, i kdyz me obcas obvinujou, ze jsem ho urad z nejakyho chramu nebo ze delam bordel s odkapavajicim voskem :D