Boss a jejich UM
Posted: 00:04 02. Jan 2011
Dobrý večer,
po dnešní akci, co se mi přihodila, bych rád zjistil, jak se v tomhle ohledu věci mají.
RÁD BYCH, ABY SE VYJADŘOVALI JEN LIDI Z TÝMU - oni mají přístup k těmto věcem, ne my hráči.
Chtěl bych tedy poprosit DM, WB, někoho z nich, aby se na to podívali.
(nejde mi o to vrátit život, jde mi o to, vysvětlit situaci, která se přihodila)
Nezvládl jsem bosse a tak jsem začal zdrhat, měl jsem nakouzlený haste. (obr.1).
Jeste nez jsem presel lokaci, nejdříve jsem ji přeběhl, pak až zamířil do ní, tak jsem ho v zornem dosahu neviděl a jako že ta chodba tam trošku dlouhá je, na 21ti palcovém monitoru, bych si ho všimnout musel.
Pak jsem přešel lokaci a on stál přede mnou. Jen co se ta lokace načetla, tak jsem mu už začal dávat protiútok.
Ps. Díval jsem se do výpisu boje, nikde tam nebylo že by si kástil haste. Byl jsem v invisu, pokad má perma TS, nechápu, že na mě nezaútočil již dřív. Před začátkem boje s ním, jsem chvíli stál ve dveřích a on na mě nereagoval. Můj summon před ním bojoval s kočkodlakem (nebo co to tam je) a on jen tak stál ten boss a čuměl. Pak když jsem mu hodil pracku, začal si kastit sve věci.
A proto se ptám:
Jak mě mohl předhonit? Jak se prostě mohl dostat přede mě?
Dostat se tam dřív jak já musel, když po mém načetnutí lokace, jsem mu hned začal dávat protiútok.
Obr.
Ve chvíli kdy on přiběhl k té stěně, začal jsem zdrhat a on stál u té stěny. Kouzlil? Nevím, ve výpisu jsem nic neměl. Čekal? Na co, proč neběžel rovnou za mnou tedy.
po dnešní akci, co se mi přihodila, bych rád zjistil, jak se v tomhle ohledu věci mají.
RÁD BYCH, ABY SE VYJADŘOVALI JEN LIDI Z TÝMU - oni mají přístup k těmto věcem, ne my hráči.
Chtěl bych tedy poprosit DM, WB, někoho z nich, aby se na to podívali.
(nejde mi o to vrátit život, jde mi o to, vysvětlit situaci, která se přihodila)
Nezvládl jsem bosse a tak jsem začal zdrhat, měl jsem nakouzlený haste. (obr.1).
Jeste nez jsem presel lokaci, nejdříve jsem ji přeběhl, pak až zamířil do ní, tak jsem ho v zornem dosahu neviděl a jako že ta chodba tam trošku dlouhá je, na 21ti palcovém monitoru, bych si ho všimnout musel.
Pak jsem přešel lokaci a on stál přede mnou. Jen co se ta lokace načetla, tak jsem mu už začal dávat protiútok.
Ps. Díval jsem se do výpisu boje, nikde tam nebylo že by si kástil haste. Byl jsem v invisu, pokad má perma TS, nechápu, že na mě nezaútočil již dřív. Před začátkem boje s ním, jsem chvíli stál ve dveřích a on na mě nereagoval. Můj summon před ním bojoval s kočkodlakem (nebo co to tam je) a on jen tak stál ten boss a čuměl. Pak když jsem mu hodil pracku, začal si kastit sve věci.
A proto se ptám:
Jak mě mohl předhonit? Jak se prostě mohl dostat přede mě?
Dostat se tam dřív jak já musel, když po mém načetnutí lokace, jsem mu hned začal dávat protiútok.
Obr.
Ve chvíli kdy on přiběhl k té stěně, začal jsem zdrhat a on stál u té stěny. Kouzlil? Nevím, ve výpisu jsem nic neměl. Čekal? Na co, proč neběžel rovnou za mnou tedy.