Page 1 of 2
Používaný klíč !!!
Posted: 16:15 02. Jan 2011
by paveljansky
Zdravím, mám prosím prosbu a prosím o pomoc. Chtělů bych začít hrát NWN ve světě Thalie. Vše potřebné jsem stáhl, opatchoval, zkopíroval soubory, registroval se na bioware i na Thalii a nyní, když mám zadat svůj Thalie CED key mi to píše hlášku : Váš 1. klíč (NWN) již používá někdo jiný: xxxxxx (jméno uživatele veřejně nebudu psát).
Mám originální verzi (ze SCORE) s oběma datadisky a češtinou. Vše co jsem stahoval je z odkazů na Thalii. Pomožte mi prosím, co dělat, abych se mohl toulat světem Thalie a prožívat dobrodružství z dávných časů znova? Děkuju
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 16:22 02. Jan 2011
by de Aers
No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 16:30 02. Jan 2011
by paveljansky
de Aers wrote:No tak asi tu je taky někdo kdo má SCORE verzi a tudíž i stejné CD keye, tohle se už někde řešilo. Myslim, že stačí napsat maila do score a oni ti pošlou originál čistě pro tebe.
Děkuji moc za odpověď. Myslel jsem, že i v tom SCORE je orig. číslo. Znamená to ovšem nyní, že budu muset celou hru se vším instalovat znova a zadat oenn originální klíč? Ještě jednou díky.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 16:31 02. Jan 2011
by Rejty
Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 16:40 02. Jan 2011
by paveljansky
Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Díky moc. Do SCORE jsem napsal, uvidíme, jestli pošlou klíč. Když ne, tak naštěstí deluxe verze NWN stojí do 200 Kč. Ještě jednou díky a snad brzy
nashle ....
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 19:47 08. Jul 2011
by akvilonec
Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Zdravím, mám stejný problém, změna cdkey nefunguje, nejšpíš je uložený v instalaci a v nwncdkey.ini je pouze informativně, ale už jsem poslal mail do score, tak snad se s vámi všemi brzy setkám na Thalii.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 20:21 08. Jul 2011
by kucik
Klice nejsou ulozeny nikde jinde, nez v nwncdkey. Na score bych se uz moc nespolehal. Precijen je to davno, co ho do pribalili k casopisu.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 08:07 09. Jul 2011
by Braenn
Mám k dispozici klíče kamaráda, který už NWN nehraje a hrát nehodlá. Originálky. Takže, pouze a jen pro potřeby serveru Thalie (nikoli Eq!) je můžu jednomu člověku poskytnou.
V PM.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 11:35 09. Jul 2011
by Thuereg
Taky mám originálky dvakrát... takže mě taky kdyžtak mužete napsat.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 12:19 09. Jul 2011
by GeForce
Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů

Re: Používaný klíč !!!
Posted: 19:28 10. Jul 2011
by akvilonec
Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 21:44 14. Jul 2011
by Hafen
Opatrne s tim pucovanim keyu, jsem musel reinstal a pak v tech pujcenych mel takovej bordel a nemohl se trefit do spravneho. A znami co uz prestali hrat jsou takovi analfabeti ze neumej zmenit jeden radek v ucte na webu a trva jim to nekolik dni nez s uzasem zjistej ze uz se jim to konecne povedlo

Re: Používaný klíč !!!
Posted: 18:35 23. Jul 2011
by Dragoniak
akvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadne
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 15:48 26. Jul 2011
by Dragoniak
Dragoniak wrote:akvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadne
tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...
Re: Používaný klíč !!!
Posted: 15:58 26. Jul 2011
by GeForce
Dragoniak wrote:tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny mi ho pujcit.. jen na hrani online hry tak bych byla moc vdecna...
jak jsem psal, jestli máš zajem...
GeForce wrote:Kdyby někdo chtěl klíč, tak taky muže napsat, mužu poskytnout neomezené množství neoriginálních klíčů
