Dispel a tma
Posted: 12:31 05. Jan 2011
Dobrý den,
mám takovou libovku. Už se mi to stalo dvakrát. Kdy jsem od npc dostal dispell a ztratili se mi všechny npc najednou. Prostě jako kdyby byly neviditelní.
Proste stojite, rubete npc, dostanete dispell a ejhle vidite jen npc co stojej těsně u vás, i postavy pc, jako co v takové situaci pak, že? Když jste uprostřed boje. Tak se na to prosím podívejte.
mám takovou libovku. Už se mi to stalo dvakrát. Kdy jsem od npc dostal dispell a ztratili se mi všechny npc najednou. Prostě jako kdyby byly neviditelní.
Proste stojite, rubete npc, dostanete dispell a ejhle vidite jen npc co stojej těsně u vás, i postavy pc, jako co v takové situaci pak, že? Když jste uprostřed boje. Tak se na to prosím podívejte.