Page 1 of 1

Glarik, Nordův Kněz - Nordova Kovadlina - OPRAVENO

Posted: 05:33 09. Jan 2011
by Prasokralik
Takže, byli jsme tam s jistou elfkou, která si zloila nohu, zasvěcení si jistě domyslí jak tohoto lze dosáhnout poblíž nordovy kovadliny ale to odbočuju. Poté co požádala kněze o vyléčení zranění ji sice vyléčil, ale následně si zakouzlil pravdivé vidění a jal se náhodně pochodovat po celém chrámu. Myslím, že má navíc nějaký script na random walking nebo tak.

Re: Glarik, Nordův Kněz - Nordova Kovadlina

Posted: 09:17 09. Jan 2011
by Woxa
Zhruba stejne se chova knezka S'Zai v Xi'anine chramu v Charaxssu

Re: Glarik, Nordův Kněz - Nordova Kovadlina

Posted: 10:36 09. Jan 2011
by tao kan
jo a má špatné jméno, na to už jsem upozorňoval dříve. Jeho jméno ve spravném znění má v textu jak se představí. Hlavně se s ním opičí po mém trpošovi, to se mě nelíbí :/.

Re: Glarik, Nordův Kněz - Nordova Kovadlina

Posted: 18:05 17. Jan 2011
by Rejty
Opraveno!