Page 1 of 1
Opotřebování zbroje
Posted: 13:29 09. Jan 2011
by zachy
Chtěl bych se zeptat, zda se zbroj opotřebovává podle zranění, které jsem utržil nebo podle počtu ran? Magické zranění také ničí zbroj?
Opotřebovává se zbroj i při krvácení (zranění je totiž FYZICKÉ).
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 13:55 09. Jan 2011
by Lord_Berserk
To by me taky zajimalo ...
A este co vsecko se ve hre opotrebovava:
- zbroje
- vsechny zbrane ???
- mnichovo rukavice
Helma ani stit se neopotrebovavaj ?
Je este neco jinyho ...

Re: Opotřebování zbroje
Posted: 14:41 09. Jan 2011
by Silvaner01
Ještě bych se přidal...
Věci z krámu, zbraně a zbroje se opotřebovávají daleko míň a pomaleji /opravy stojí míň goldu/
jako věci z craftu, i když ty kraftový jsou daleko kvalitnější... což mi hlava nebere,
když jsou vyrobený z lepčího materiálu.

Re: Opotřebování zbroje
Posted: 14:49 09. Jan 2011
by Lambijec
Silvaner01 wrote:Ještě bych se přidal...
Věci z krámu, zbraně a zbroje se opotřebovávají daleko míň a pomaleji /opravy stojí míň goldu/
jako věci z craftu, i když ty kraftový jsou daleko kvalitnější... což mi hlava nebere,
když jsou vyrobený z lepčího materiálu.

To tvrdíš ty že jsou z daleko kvalitnějšího materiálu...
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 15:01 09. Jan 2011
by -RoF-
Opotřebovávají se zbroje, zbrane, štíty.
Čím víc zbraní mlátíš, tím se víc opotřebovává.
Čím dává zbran větší rány, tím je dražší oprava.
Čím víc dostáváš zásahů, tím se víc zbroj i štít opotřebovává.
To znamená, že ten co má vysoké OC zaplatí mín na zbroji a štítu.
Ten co má vysoké AB a silnou zbran, tím víc se opotřebuje.
Tohle sem vysledoval za svou hru

Re: Opotřebování zbroje
Posted: 15:17 09. Jan 2011
by Urlraen
Rukavice mnichů se taky opotřebovávají.
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 15:31 09. Jan 2011
by kucik
Opotrebovavaji se zbrane, zbroje, stity a rukavice (pri boji beze zbrane).
Zbrane pri utocich, zbroje a stity pri zasazich.
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 15:56 09. Jan 2011
by zachy
kucik wrote:Opotrebovavaji se zbrane, zbroje, stity a rukavice (pri boji beze zbrane).
Zbrane pri utocich, zbroje a stity pri zasazich.
Při útocích = počet strefení nebo damage?
Když dostanu dmg 0 (díky snížení zranění) opotřebovává se mi zbroj?
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 19:33 09. Jan 2011
by Molly23
Trošku mimo téma, ale odpozoroval jsem rozdíl u barvíře, kdy koupená zbroj od npc, nebo pokladová stála komplet úprava 15k a craftová byla asi... hmm do tisíce tuším? No takový nepoměr... a je zvláštní, mě se ještě nic neopotřebovalo jinak.

Asi jsem hrozně šetrnej a o své vybvení se starám.
Re: Opotřebování zbroje
Posted: 09:25 10. Jan 2011
by kucik
zachy wrote:
Při útocích = počet strefení nebo damage?
Když dostanu dmg 0 (díky snížení zranění) opotřebovává se mi zbroj?
Počet útoků určitě. Nevim jestli damage.
Když dostaneš zásah i s 0 dmg, protože zbroj ránu zastavila, poškozuje se zbroj.