/pc unmount, sesednout
Posted: 15:17 09. Jan 2011
Nevím jak ostatním, ale mě ten příkaz, když sem na koni nefunguje 
Jo, uz je to hlaseny. Jenom zatim nevim jak to vyresit. Ty cepovy kone maj v sobe nejakej problem.de Aers wrote:Nevím jak ostatním, ale mě ten příkaz, když sem na koni nefunguje