Page 1 of 1

/pc unmount, sesednout

Posted: 15:17 09. Jan 2011
by de Aers
Nevím jak ostatním, ale mě ten příkaz, když sem na koni nefunguje :(

Re: /pc unmount, sesednout

Posted: 15:32 09. Jan 2011
by kucik
de Aers wrote:Nevím jak ostatním, ale mě ten příkaz, když sem na koni nefunguje :(
Jo, uz je to hlaseny. Jenom zatim nevim jak to vyresit. Ty cepovy kone maj v sobe nejakej problem.