Page 1 of 1

Zalozeni noveho uctu

Posted: 18:00 09. Jan 2011
by Magratela
Zdravim mam dotaz ohledne vytvoreni noveho uctu snazila jsem se dle navodu a dle vlasni zkusenosti o zprovozneni uctu pro syna ale bohuzel marne. :?
Generatorem cd key jsem si vygenerovala nove tri kody prepsala je v adresari a pomoci programu si nasla Thalijsky key a udelala si registraci na webu.
Po provedeni aktualizace se vse tvarilo vporadku a nepsalo to zadnou chybu tak jsem sla do hry a pri pokusu se dostat na ucet me to napsalo ze mam spatny CD key.
Tak jsem opet vygenerovala nove tri kody opet je prepsala na webu opet pomoci programu z webu dala jiny CD key a opet to same a nic neslo.
Sve snazeni jsem opakovala tak 15x a pak me to pustilo.
Zda me muze nekdo poradit cim to je rada si ho poslechnu :wink:
Predem dekuji :mrgreen:

Re: Zalozeni noveho uctu

Posted: 09:31 10. Jan 2011
by kucik
Hra nedokáže vypsat hlášku, že máš špatný klíč. Macimálně, že klíč už někdo používá.

Jaká přesně hláška se ti objevila a kdy? Na jakym účtu to zkoušíš?

Re: Zalozeni noveho uctu

Posted: 20:31 10. Jan 2011
by Magratela
Snazila jsem se dva dny 7.1.-8.1. vygenerovala mraky kodu a ani s jednim to neslo.
Ucet mam sutton a nepusti me to pri logu na ucet a napise neplatny CD key postavu na uctu nemam jeste zadnou proto se ho snazim rozchodit pro syna.

Re: Zalozeni noveho uctu

Posted: 23:09 10. Jan 2011
by kucik
Aha! Takze ne pri loginu, ale pri samotnym spusteni hry? V tom pripade je proste jeden z tech klicu spatnej. Jakoze uplne neplatnej pro hru.

Zacni tim, ze tam das treba svoje klice a postupne je men a zkousej, jestli to hra bere.

Re: Zalozeni noveho uctu

Posted: 23:13 10. Jan 2011
by Shaman88
Tipnul bych si že je nějakej sajrajt v tom souboru. Bud něco nadbývá nebo třeba chybí =.