Page 1 of 4

Jména ve hře

Posted: 00:20 10. Jan 2011
by SonnyX
Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?

Re: Jména ve hře

Posted: 00:23 10. Jan 2011
by Maya
SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?
Pokud znaji tve jmeno, ktere jsi nesdělil, jedna se o metagame, nic víc. Postavy by tvé jméno znát podle popisku neměly.. ;)

Re: Jména ve hře

Posted: 00:24 10. Jan 2011
by Scrappy
SonnyX wrote:Nějak se mi nepodařilo nic na toto téma najít, tak se vás zeptám tady.
Ostatní postavy znají moje jméno, i když jim ho někdo nebo já sám nesdělím?
Pokud ano, jak ho zjistily? Jestli na sobě nosíme nějaké popisky, myslíte, že by je snad zloděj/vrah nosil?

Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:

Re: Jména ve hře

Posted: 00:28 10. Jan 2011
by SonnyX
Dobrá, děkuju, teď taková teoretická otázka..
Kdybych byl otrok, náhodou bych utekl a na hlavu si dal kápi. Májí mě ostatní postavy šanci poznat bez toho, abych promluvil?

Dodám, že nejsem otrok a ani jim nehodlám být, aby nedošlo k nedorozuměním.. :D

Re: Jména ve hře

Posted: 00:35 10. Jan 2011
by Cyprian
Kapuce nezakryva tvar

Re: Jména ve hře

Posted: 00:36 10. Jan 2011
by SonnyX
Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?

Re: Jména ve hře

Posted: 00:38 10. Jan 2011
by Maya
SonnyX wrote:Nezakrývá, ale zároveň do ni nejde vidět, pokud se nenacházíš velmi blízko. Takže by mě měl někdo poznat až třeba, když bude u mě a bude se mi dívat přímo do tváře, ne?
Sklopená hlava, kápě na hlavě- těžko někdo pozná tvář
Ale také těžko půjdeš bez naražené do prvního stromu a těžko ti kapi nestrhne prvni stražny co tě potka, když se takhle budeš chovat ;)

Re: Jména ve hře

Posted: 00:46 10. Jan 2011
by Cyprian
Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici :-)

Re: Jména ve hře

Posted: 00:50 10. Jan 2011
by SonnyX
No, nevím. Myslíš, že to tak moc stráže v podtemnu zajímá? Tak dejme tomu, kdybych si někde v hospodě sedl do rohu a nasadil kápi...
Tak ke mně musí někdo přijít a přímo v rp napsat, že mi ji strhává, jinak nemá šanci mě poznat, ne?

Re: Jména ve hře

Posted: 00:52 10. Jan 2011
by Cyprian
Hmm myslim ze případu zakuklených hrdinu tajemnych jako prd v lahvi je tu vic nez dost :-) Nepozna te, ale budes ho asi hodne zajimat. Kdo skryva tvar, tak toho ma asi na skryvani o hodne vic :-)

Re: Jména ve hře

Posted: 01:00 10. Jan 2011
by Maya
Cyprian wrote:Nicmene pokdu si v hospdoe sedne zakuklena postava, tak by ji prvni straz mela urazit palici :-)
To zase ne, ale určitě se jim to nebude libit a vyzvou ji, at se odhali jako každy slušny a bohabojny člověk ;)

SonnyX: Jde o situaci. Pokud přijdeš a budeš opravdu nenapadny, nemusi si tě všimnout, ale nespoléhala bych na to ;)

Re: Jména ve hře

Posted: 18:14 10. Jan 2011
by Braenn
Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná :)

Re: Jména ve hře

Posted: 20:56 10. Jan 2011
by BelamoAmo
Scrappy wrote:Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:
Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky a zkratky nehrajou. :twisted:

Re: Jména ve hře

Posted: 21:09 10. Jan 2011
by Bahnak
Braenn wrote:Nehledě na to, že postava v hostinci, zabalená do pláště a s kapucí staženou do čela, je všechno jen ne nenápadná :)
Neplatí pro podtemno, drowové posedávajíci v hospodě s kapucí na hlavě jsou běžní asi tak, jako je běžná včela v úlu, dalších X drowů je poschovávaných ve stínu a X dalších tam zevlí pod kouzlem neviditelnosti, drowí vrahové, zvědové, informátoři, překupníci, vyděrači, poskokové, sluhové a pak ještě obvykle družinka PC hráčů, kteří jednají naprosto totožně jako jejich okolí. Větší semeniště intrik, podvodů, klamů, krádeží, dezinformací a zase intrik na Thalii asi nenajdete.
Vítejte v Olath Deis, v místě, kde nejen každý zná vaši totožnost, ale také obsah vašeho měšce a batohu, v místě kde je znám váš původ, pozice i slabina.
Na rozdíl od povrchu je v této oblíbené hospůdce možnost zakoupit vskutku originální poživatiny, pokud strávník nemá na zaplacení, hospodský mozkomor si jako první splátku obvykle vezme váš mozek. Do hospody se doporučuje chodit pod vlivem kouzel: Kamenka, imka na mysl a nekromancii, volnost pohybu, ochrana před zlem, neviditelnost, GS, předtucha, atd... Nebojte se a vstupte :-D

PS: Každou středu od 17 do 18 hodin je podáváno maso otroků za polovic.

Re: Jména ve hře

Posted: 21:12 10. Jan 2011
by Práček
Bahnak wrote:.....
zapomel jsi rict ze pc drowove a podobné stvoření vlastně neodlogovávaj...jsou logli pořád, jen se prostě vymažou z player listu, zalezou do s tínů a špehujou ;)