Page 1 of 1

Bhradrill - boss

Posted: 23:09 10. Jan 2011
by zachy
šikula hází dispell sám na sebe a pak se znova buffuje :wall:

Re: Bhradrill - boss

Posted: 03:08 11. Jan 2011
by DenGrasse
Až tam budeš trčet tak dlouho jako on, přijde ti to jako docela dobrá zábava... :mrgreen:

Re: Bhradrill - boss

Posted: 11:11 11. Jan 2011
by zachy
Budem chodit na pravidelný návštěvy :D