Page 1 of 1

Kompletne smazany kraft

Posted: 23:37 11. Jan 2011
by Tashara
Zdravim, dnes se mi kompletne vymazaly vsechny kraft expy, po padu serveru jsem jeste udelal jeden adamntinovy prsten takze si myslim, ze to s padem nesouvisi. Spis to vypada na problem s dusi postavy, jelikoz mi vypadla z rychleho tlacitka, navic se na me zacaly zobrazovat zbrane i kdyz jsem je mel zakazane a po relogu mi hra dala moznost zmenit hlavu.

ACC: Allydedek
postava Silmathrang Amolefer

Kdyby byl nekdo ochotny se na to mrknout, moc dekuju.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 13:58 12. Jan 2011
by kucik
Můžeš mi napsat kdy se ti to stalo a kdy jsi tam určitě ty craft xp ještě měl?

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 14:55 12. Jan 2011
by kucik
To vypadá, jako by ti fakt někdo sebral duši. Crafty můžu doplnit ze zálohy, ale nevim, co ještě bude chybět. Nehrál si s tim nějakej DM.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 19:18 12. Jan 2011
by Tashara
Omlouvam se, byl jsem v praci. Po vcerejdim vecerni padu ( netusim kolik bylo hodin), jsem jeste ukraftil jeden prsten a pak sme vyrazili pro rudu do jeskyni v cernem lese,a po ceste z5 kdyz jsem skoval zbrane, jsem si vsiml, ze se na me obevily, a vsiml jsem si ze nemam dusi na rychlem tlacitku. Nevenoval jsem tomu pozornost , zjistil jsem to az o neco pozdeji cca v deset vecer kdyz jsem zacal cistit rudu.

Edit: zda se ze mi chybi jen ten kraft, sber, kutani atd zustalo, lvl taky, jiny problem jsem nezjistil

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 20:17 12. Jan 2011
by kucik
OK, zkusil jsem ti tam hodnoty skillu nahazet zpatky. Pokud se to zas přepíše nulama, tak to musí opravit DM.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 21:09 12. Jan 2011
by Tashara
Diky , projevit by se to melo po restartu, nebo staci relog?

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 21:17 12. Jan 2011
by kucik
Jak koukám, tak se to zase přepsalo těma hodnotama na duši, takže to musí opravit DM. Napíšu to do úkolníku.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 21:18 12. Jan 2011
by zachy
Já si myslim, že bys to měl přepsat když je offline, jinak se to tam zas uloží.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 21:21 12. Jan 2011
by kucik
Já se bojim, že i tak se to přepíše.

Re: Kompletne smazany kraft

Posted: 21:50 12. Jan 2011
by Tashara
mno, kdyztak staci rict, pujdu off

Vyreseno, diky